Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Staru bibliotēkas lasītāji iepriecina sociālās aprūpes centra “Dzērves” iemītniekus

Foto: “Facebook.com/Starubiblioteka”.

Staru bibliotēkas lasītāji kopā ar Staru bibliotēkas vadītāju Sarmīti Stupāni jau trešo gadu Ziemassvētkos iepriecina sociālās aprūpes centra “Dzērves” iemītniekus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

S.Stupāne “Dzirkstelei” stāsta, ka šajā labdarības akcijā iesaistījās 22 bibliotēkas lasītāji. “Mums bija svarīgi, lai visiem iemītniekiem ir vienāda satura paciņas. Lūdzu ziedot cilvēkiem konfektes, cepumus, ābolus. Cilvēki arī atnesa, un mēs varējām sagatavot 60 paciņas. 30 paciņās bija konfektes, cepumi un ievārījums, un vēl 30 paciņās bija mandarīni un āboli. To visu ziedoja un atnesa vietējie iedzīvotāji. Pirms tam es biju izgatavojusi afišu, kurā aicināju iesaistīties labdarības akcijā. Vēl arī katru individuāli uzrunāju. Cilvēki bija ļoti atsaucīgi, nedomāju, ka būs tik liela atsaucība! Liels paldies Aijai Smeilei, kura jau trešo gadu noformē katru paciņu. Viņai ir talants uz to, un viņa arī pati pieteicās, ka vēlas darīt šo darbu. Šogad par paciņu gatavošanu paldies arī viņas vīram Jānim Smeilim, kā arī Intai Sirmacei un Inesei Sukurei, kuras palīdzēja paciņas iesaiņot. Labdarības akcijā piedalījās arī skolniece Kate Tīna Melberde. Mēs sagatavojām vēl vienu lielu atsevišķu paciņu, jo bija cilvēki, kuri, piemēram, atnesa sīrupus. Tā bija dāvana visiem. Paciņas nogādājām “Dzērvēs”, jo mēs esam Daukstu pagastā un tas savam pagastam. Paciņas sagatavošana sociālās aprūpes centra iemītniekiem jau ir izveidojusies kā tradīcija, jo cilvēki to atbalsta. Ja neatbalstītu, tad jau nebūtu tādas tradīcijas. Sirsnīgi un jauki! Iepriecinājām cilvēkus,” stāsta S.Stupāne.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Nav saubu gulbenee dzivo labi atsaucigi un sirsnigi cilveki…cik gan maz vajag lai kadam vientulam cilvekam uzdavinatu ziemasvetku prieku kuri vairs nevar to iegut savas majaas.kopaa ar savejuem..paldies bibliotekarei lasitajiem un visiem tiem kuri davinaja sirdsiltumu aprupes nama cilvekiem…

  2. Mila dzervisu saime un dasnie sirsnigie gulbenes laudis kuri puedalijas labdaribas akcijaa…man uz galda stav sintizators..esmu muzike… es ari jus sveiksu ar nazu davaninu..ar dziesmu..ko nodziedasu jums virtuali…es novelu tev..es novelu tev es novelu tev ziemsvetku prieku sirdi sev gut..es novelu tev es novelu tev es novelu tev betlemes gaismu paturet..lai turpmak visas tavas dienas ka dziesmas skanas kopaa sienas.. lai taisnu celu veikt lidz galam visiem velu jums no sirds..priecigus ziemsvetkys un laimigu veseligu jauno gadu.turaties.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.