Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Stradu pagastā mājā “Stāķi 15” notiek aptauja par veicamo projektā

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Nav rimis iedzīvotāju satraukums 18 dzīvokļu mājā “Stāķi 15” Stradu pagastā sakarā ar mājai veicamajiem energoefektivitātes pasākumiem ar “Attīstības finanšu institūcijas Altum” finansiālo atbalstu. Par to, ka mājas “Stāķi 15” dalībai projektā ir jābūt, deputāti nobalsoja Gulbenes novada domes pagājušā gada 25.novembra sēdē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Stradu pagasta pārvaldes vadītājs Juris Duļbinskis publiski novada domes 27.janvāra sēdē informēja – mājā tiek veikta dzīvokļu īpašnieku aptauja. “Šeit ir vismaz pieci lemjamie jautājumi, kas skar mājas energoefektivitātes projektu.” Viens no būtiskākajiem jautājumiem, kā stāstīja J.Duļbinskis, ir tas, ka tiek rosināts uz pusi paaugstināt mājā apsaimniekošanas maksu – no 0,50 eiro par kvadrātmetru līdz 1 eiro. “Es esmu saņēmis vairākus zvanus no dzīvokļu īpašniekiem, viņi ir sašutuši,” sacīja J.Duļbinskis un piebilda, ka ir jāsagaida anketēšanas rezultātu apkopojums, lai kopumā varētu spriest par dzīvokļu īpašnieku vairākuma viedokli.

Jau vēstīts, ka 29.septembrī notika mājas dzīvokļu īpašnieku kopsapulce, lai atkal lemtu par projekta virzīšanu, tagad – “Altum” programmā. Dzīvokļu īpašnieku vairākums tomēr nobalsoja pret projekta virzīšanu tālāk: trīs dzīvokļu īpašnieki bija par projektu, seši dzīvokļu īpašnieki bija pret projekta virzību tālāk. Pagasta pārvalde veica arī pašvaldības septiņu dzīvokļu īrnieku aptauju, no kuriem viena dzīvokļa īrnieks bija par projekta realizāciju, bet pārējie pret.

Biedrības “Stāķi-15” mājas pārvaldnieka pilnvarotā persona Paula Leite-Berģe iepriekš deputātiem pauda – iedzīvotājiem esot bažas par iespējamo būvdarbu cenu kāpumu.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Labāk piecreiz padomāt.Jau tika dzirdēts,kur darbojas šī persona,pazūd nauda.Iztīrot māju uzkrājumus.Uzbāžas ar saviem pakalpojumiem.Esiet uzmanīgi pirms ko parakstat.

    11
    1
  2. Tā arī izskatījās sižeta “Bez tabu”.Tik augstprātīgs ģīmis sen nebij redzēts.
    Ko pateicu tam jābūt -ka tad,ne uz tiem uzklupi. Ja cilvēki pagaidām negrib nav ko bāzties virsū ar saviem proektiem.Gulbeniešus cik esat apsmaukusi?

  3. Ja vairākums nevēlas, tātad ir savi apsvērumi. Deputāti tos nevar zināt, viņi no spēka pozīcijām nobalsoja “par”. Tur ir šaubas par uzticēšanos projekta vadītājiem, šaubas par būvniekiem un projektētajiem, cenu celšanos, iedzīvotāju maksātspēju utt.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.