Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Stradu pagastā mājā “Stāķi 15” strīds par pārvaldību un apsaimniekošanu

Foto: Gatis Bogdanovs.

Gulbenes novada deputāti vēl nesteidzas pilnvarot SIA “Gulbenes nami” apsaimniekot pašvaldībai piederošos sešus dzīvokļus mājā “Stāķi 15”. Lai arī bija paredzēts apstiprināt šādu pilnvarojumu Gulbenes novada domes 28.aprīļa sēdē, tas tomēr nenotika.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārliecinoši bija deputātu Normunda Mazūra, Normunda Audziša un Aivara Circena iebildumi. Jautājuma izlemšanu pagaidām atlika.

Iemesls ir juridiskajā neskaidrībā par to, vai tiešām SIA “Gulbenes nami” var uzskatīt par pilntiesīgu 18 dzīvokļu mājas “Stāķi 15” apsaimniekotāju.

N.Mazūrs pauda – biedrība “Stāķi-15” netaisoties nodot mājas dokumentus uzņēmumam “Gulbenes nami”, lai tas varētu uzsākt mājas “Stāķi 15” apsaimniekošanu. Biedrība uzskatot – mājas dzīvokļu īpašnieku 24.marta sapulce ir bijusi nelikumīga un tāpat arī šīs sapulces lēmumi par pārvaldnieka un apsaimniekotāja nomainīšanu mājā “Stāķi 15”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau rakstījām, ka 24.martā notika mājas dzīvokļu īpašnieku kopsapulce, kurā nolemts nomainīt mājas pilnvaroto. Šis pienākums uzticēts privātpersonai Marikai Borenkovai, bet iepriekš pilnvarnieks bija biedrība “Stāķi-15” (kuras valdē ir M.Borenkova, Skaidrīte Mežkute, Eva Mitrofanova, Māris Rakickis – liecina “Lursoft” dati). Savukārt mājas turpmāko apsaimniekošanu dzīvokļu īpašnieku vairākums uzticējis SIA “Gulbenes nami”. Iepriekš apsaimniekotāja bija SIA “Ridelo 33”.

Mājā “Stāķi 15” notiek dokumentu sakārtošana, lai pēc tam dzīvokļu īpašnieki lemtu par ēkas renovāciju. Projekts paredz “Altum” grantu 50 procentu apmērā.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Pasauciet zinošu cilvēku, kurš pateiks pareizo ceļu un rīcību. Savulaik namos bija Aleksāne, kura bija par iedzīvotājiem. Kur ir problēma, cik zinu, viņa pārvalda arī mājas pilsētā. Mums viņa palīdzēja. Paldies.

    3
    3
  2. Viņa pati dzīvo domes dzīvoklī, ar kādām tiesībām viņa tur tagad jauc gaisu un neļauj normāli norenovēt māju! Kkas nepatīk, lai lauž īres līgumu un īrē citur, piemēram no privātā,tad paskatīsimies kā patiks noteikumus diktēt!

    1
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.