Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Sveķu pamatskolai vēlas būvēt stadionu

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Līdz 17.oktobrim Gulbenes novada pašvaldība ir izsludinājusi apspriedi par būvprojekta izstrādes ideju un autoruzraudzību Sveķu pamatskolas stadiona būvniecībai – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskota informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izraudzītajam projektētājam tiks dotas 150 dienas laika.

Sveķu pamatskolai trūkst sporta stadiona, kurā bērniem var notikt sporta nodarbības ārā. Tāpēc ir plānots izveidot skolas sporta nodarbībām atbilstošu sporta laukumu, tajā paredzot mākslīgā zālāja futbola laukumu, gumijas seguma skrejceļus un citus sporta laukumus. Būvniecībai paredzama platība ir 0,7 hektāri. Jāparedz drenāža, lietus uztvērējkanāls pa futbola laukuma perimetru. Jānovada lietusūdens un drenāžas ūdens no stadiona teritorijas.

Stadionā ir ieplānots mākslīgā zālāja futbola laukums: izmēri 64 x 43 metri (divi komplekti vārtu 3x2metri un 5x2metri uz ritentiņiem). Tāpat vajadzīgs sintētiskais skrejceļš (izmēri 2×250 metri). Vienā stadiona lokā plānota tāllēkšanas bedre ar ieskrējiena celiņu. Jāparedz arī divas moduļveida konstrukcijas inventāra uzglabāšanai un sporta skolotāja kabinetam. Stadionam jābūt nožogotam.

Sveķu pamatskola nodrošina speciālo pamatizglītību un profesionālo pamatizglītību 1.-3. kursa izglītojamajiem ar dažādiem intelektuālās attīstības traucējumiem. 1.–9. klasē skolēni apgūst speciālās pamatizglītības programmas. Skola Jaungulbenes pagasta Sveķos pastāv kopš 1922.gada. Kopš 1963.gada šajā skolā mācās bērni ar īpašām vajadzībām. Skolas direktors kopš 1999.gada ir Aigars Lasis.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.