Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Tiek meklēts kurināmā piegādātājs Litenes un Druvienas pagastam

Ilustratīvs foto: “Avoti.lv”.

Līdz 21.martam Litenes pagasta pārvalde izsludinājusi tirgus izpēti ar mērķi iegādāties kurināmo – kokskaidu granulas. Pieejamais finansējums ir 4200 eiro. Piegādes vieta – Jaunlitenes iela 3 Litenes pagastā. Iepirkuma izpildes termiņš ir plānots līdz 11.aprīlim – liecina publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopējais plānotais kokskaidu granulu piegādes apjoms ir 16,8 tonnas. Jāpiegādā safasētas polipropilēna maisos 10-16 kilogramu ietilpībā. Granulām ir jābūt mehāniski noturīgām, bez skaidu smalkumiem, sausām, ražotām no tīras stumbra koksnes (apaļkoksnes) skaidas, tās nedrīkst saturēt līmes un citu ķīmisko elementu sastāvdaļas, kā arī metālu, plastmasas, akmeņu, smilšu un citu svešķermeņu piemaisīju.

Savukārt Druvienas pagasta pārvalde veic tirgus izpēti kokskaidu granulu piegādei par 9200 eiro. Termiņš – 21.marts. Iepirkuma izpildes vieta ir Druvienas pagasta “Torņkalnā”. Kopējais pasūtījuma apjoms ir 39 tonnas. Šīs kokskaidu granulas paredzēts izmantot centrālapkures nodrošināšanai Druvienā martā un aprīlī.

Jau vēstīts, ka sakarā ar inflāciju vairāki kurināmā piegādātāji atsakās turpinās pildīt savas saistības ar pašvaldību.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.