Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Tiks apbalvoti arī VUGD Vidzemes reģiona brigādes Gulbenes daļas darbinieki

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Atzīmējot Ugunsdzēsības Latvijā 157. gadadienu un godinot ieguldījumu Latvijas un tās iedzīvotāju drošības stiprināšanā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigādes (VRB) amatpersonām, Operatīvās vadības pārvaldes Zvanu apstrādes un resursu vadības nodaļas Vidzemes reģiona zvanu centra amatpersonām, kā arī sadarbības partneriem, piešķirti Iekšlietu ministrijas un VUGD apbalvojumi. Par to informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Goda rakstu tiks apbalvots arī Vidzemes reģiona brigādes Gulbenes daļas ugunsdzēsējs glābējs seržants Jānis Berkolds, (autovadītājs) un Gulbenes daļas vada komandieris virsleitnants Kristaps Gražanskis.

Apbalvojumu pasniegšana notiks VUGD Vidzemes reģiona brigādes svinīgajā pasākumā 13. maijā plkst. 11.00 Cēsīs, A. Kronvalda ielā 52, kā arī 17. maijā VUGD svinīgajā pasākumā Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā Rīgā vai viesojoties pie sadarbības partneriem viņu darba vietās, tādējādi godinot tos cilvēkus, kuri snieguši ieguldījumu VUGD un Latvijas attīstībā, izrādījuši drosmi un priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus.

Kopumā Vidzemes reģiona brigādes amatpersonām tiks pasniegti četri Iekšlietu ministrijas un 60 VUGD apbalvojumi. Ar VUGD medaļu „Par drosmi” tiks apbalvota viena amatpersona, ar VUGD apbalvojuma zīmi “Par priekšzīmīgu dienestu” tiks apbalvotas 12 amatpersonas, vienai amatpersonai tiks piešķirta kārtējā speciālā dienesta pakāpe pirms termiņa, kā arī tiks pasniegti 25 VUGD Goda raksti un 21 VUGD Pateicība.

Par personīgo ieguldījumu epidemioloģiskās drošības pasākumu īstenošanā civilās aizsardzības sistēmas ietvaros, ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Goda rakstu tiks apbalvotas astoņas Vidzemes novadu pašvaldību amatpersonas un speciālisti.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.