Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Tirzas pagastā sagatavots dzīvoklis krīzes situācijām Gulbenes novadā

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Tirzas pagasta “Virānes skolā” sagatavots dzīvoklis krīzes situācijām. Gulbenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Igaviņa “Dzirkstelei” skaidro, ka šis ir pašvaldības sagatavots dzīvoklis, nodrošinoties krīzes situācijām, kurās var nonākt novada iedzīvotāji. Piemēram, ja ugunsnelaime izposta mājokli un cilvēkam nav, kur palikt, tad pašvaldība var ierādīt šādu dzīvokli.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (8)

 1. Pasaules malā, kur nav pilnīgi nekā! Tad jau pat Letēs būtu labāk.

  2
  2
 2. Malaci.par saviem iedzivotajiem jadomaa..neviens nav pasargats no nelainem..ka saka te tu kenins un te tu zenins…paldies tirzas pagastam…visluelakà vertiba ir pasu cilveki.

 3. Ja nan kautkaa sai pasaulee ir zel.tad ta ir mana tauta.jo mes esam palikusi tik maz un paliekam arvien mazak..man ir lielas skumjas par cilvekiem kuri tika atbrivoti no darba del nevakcinesanos un tiem kuri to darija piespuedu kartaa..un nevienu neinterese ka vini pabaro gimenes…it seviski man zel bernu senioru jauniesu kuriem liktens lemis piedzivot tik drausmiga laikmeta sakumu..bet laikam jau katra paudze pyedzivo ko lidzigu..bet tas jas notiek ragad nav bijis gadusimtiem ilgi….vai tauta iztures…nezinu..bet es palaujos uz dievu un ludzu lai palidz latvuesu tautai kura ir ta laikmetu griezos tik loti cietusi un kurai dara pari pasu valdiba ko ieveleja…arvien vairak bus nabagu un bezpajumtnieku.arvien vairak bus cilveku kuri lugs paliidzibu..to nedrijst liegt vini ir musejie..manas un tavas saknes un asinis.

  4
  2
 4. Latvietim ir asinis nodrosinaties krizes situacijas.un parupeties par nebaltam dienam…veci cilveki laicigi ev zarkys sapirka kuri pat gadu desmitiem kirmju saesti guleja uz istabaugsas..sakkraja beru naudu un drebes.nolika.ja ko padzirdeja par karu ta tulut cukurmaisu miltumaisu zavetu galu sakara
  par velu. mucaa..manai omei bija nikis grauzdet sausinus un sabert spulvenkulee un teica jagatavohas karam.vina vienu karu bija puedzivojysi. Ta vina zaveja un tureja kamer tarpu sametas..vai tas labi vai slikti.l.kad cilveki padomaa par nebaltam dienam..kur nu vel tagad..bet musu paaudze par to domaa kutri.vai nemaz..bet kad notoek nelaime tad jau par velu…

 5. Izdzesuet kungi vienu komentu sakopejas..ai adelite kluvusi gurdena uznaca luels muedzins..sodien loti nostradajas .saseja tomatus..ar labu nakti gulbeniesi…mja gulbisi atlidojusi manaa parpludysajaa plava peldas..vai gulbene daudz gulbju..sen neesmu tur bijysi.

 6. Adelīt, vai Tev ir nojausma kādā ūķī labdari ir to dzīvoklīti sarūpējuši?

  1
  1
 7. Piekrītu komentāram, ka šis krīzes dzīvoklis ir vistālākajā novada nomalē, bez personīgā transporta tur neiztikt, tuvāk būs Madona, ne Gulbene. Ļoti interesanta vietas izvēle.

 8. Tas ir galīgā nekurienē! Nu ar to galīgi nav jàlielās! Padomājiet paši- veikala , medicīnas pakalpojumu tur nav, skola tālu, tur vispār nekā nav!!!! Ja cilvēkam viss zudis kādā nelaimē, tad padomājiet paši, vai viņš tiešām varēs aizdoties uz kādu darba vietu vai pie mediķa! ???

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.