Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Tomēr plāno palielināt cenas Staru pirtī

Staru pirts. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Vietējie deputāti Gulbenes novada domes 29.jūnija sēdē atgriezīsies pie jautājuma par cenu palielināšanu Staru pirts apmeklēšanai. Pirts pieder pašvaldībai, tagad cenas tomēr būs diferencētas pa apmeklētāju grupām. Vairs netiek plānota vienota cena visiem. Turklāt cenu pieaugums nebūs tik ļoti dramatisks, kā vēl nesen tika piesolīts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Tas izriet no darba slodžu pārskatīšanas,” teica novada domes priekšsēdētāja vietniece Guna Švika, piedaloties diskusijās par šo jautājumu deputātu komiteju sēdēs 21. un 22.jūnijā.

Atsevišķs cenrādis turpmāk ir plānots pirts un dušas apmeklēšanai. Un atsevišķs cenrādis ir tiem, kuri grib izmantot tikai dušu.

Pirts un dušas apmeklēšana turpmāk, kā plānots, pieaugušajam maksās 7,80 eiro kopā ar PVN (šobrīd 2,59 eiro), pensionāram – 5 eiro (šobrīd 1,38 eiro), bērnam – 3 eiro (šobrīd 0,68 eiro).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tikai dušas apmeklēšana (neizmantojot pirts pakalpojumu) turpmāk, kā paredzēts, pieaugušajam maksās 3 eiro, bērnam – 2 eiro. Šī Staru pirts pakalpojumu kategorija iepriekš nebija atsevišķi izdalīta.

Uzsverams, ka Staru pirts vecās (tagad vēl spēkā esošās cenas) ir 10 gadus vecas.

Daukstu pagasta pārvaldes vadītājs Uldis Doņuks par jaunajiem cenrāžiem sacīja – izmaksas ir optimālas. Staru pirtī būšot noteikts atsevišķs laiks, kad vienotā kombinācijā izmantojams pirts un dušas pakalpojums, un tiks paziņots atsevišķs laiks, kad izmantojama tikai duša.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau rakstījām, ka 25.maija novada domes sēdē deputāti nevienojās par cenas palielināšanu Staru pirts apmeklēšanai, jo saņēma daudz iebildumu no iedzīvotājiem. Bija paredzēts, ka turpmāk Staru pirts apmeklējuma cena pilnīgi visiem apmeklētājiem būs vienāda – 10,53 eiro kopā ar PVN.

Pirts Staros šobrīd strādā piektdienās no pulksten 16.30 līdz 22.00. Turpmāk, visticamāk, darba laikam būs izmaiņas. Iespējams, būs kādas papildu dienas un laiki tikai dušas pakalpojumam.

Paredzams, ka jaunais cenrādis būs spēkā jau ar 1.jūliju.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.