Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Trīs Gulbenes novada ciemos ir jaunas iekārtas ūdens atdzelzošanai

Ilustratīvs foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Beļavas pagasta Ozolkalnā, ka arī Rankas pagasta Rēveļos un Gaujasrēveļos ir uzlabojusies centralizētās ūdensapgādes kvalitāte, jo uzstādītas jaunas ūdens atdzelzošanas iekārtas. Par to savā publiskajā informācijā ziņo SIA “Gulbenes Energo Serviss”. Redzams, ka iekārtas gādātas tirgus izpētes rezultātā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2014.gadā pēc pašvaldības pasūtījuma tika pabeigta centralizētās ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas sakārtošana minētajos trīs ciemos. Tas notika ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu. Ozolkalna projekta izmaksas bija 499 412 eiro, bet Gaujasrēveļu – 393 626 eiro, kur izdevās arī ietaupīt aptuveni 108 000 eiro, par kuriem centralizētajai ūdens un kanalizācijas sistēmai tiks pievienota bijusī Rēveļu pamatskolas ēka.

SIA “Gulbenes Energo Serviss”, sākot ar 2017.gadu, pakāpeniski pārņēmusi apsaimniekošanā novada pagastu ūdenssaimniecības un kopš 2021.gada 25.janvāra ir atbildīga un uztur darba kārtībā visas Gulbenes pilsētas un novada ūdensapgādes sistēmas.

Jau šogad vien līdz 26.janvārim SIA “Gulbenes Energo Serviss” novada teritorijā ir novērsusi 23 maģistrālo ūdensvadu avārijas. Par to novada domes sēdē publiski informāciju sniedza novada domes izpilddirektore Antra Sprudzāne.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Vai Gulbenes atdzelžošanas stacija vēl strādā? Santehnika atkal krāsojas oranža, kas liecina, ka ūdens atdzelžošana nenotiek!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.