Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Uz Gulbenes novada pašvaldības izpilddirektora amatu pieci pretendenti

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Ir noslēgusies pretendentu pieteikšanās uz Gulbenes novada pašvaldības izsludināto vakanci – izpilddirektora amatu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Saņemti seši pieteikumi. Pirmdien, 10.janvārī, kopā sanāca atklātā konkursa pretendentu atlases vērtēšanas komisija. Izskatot pieteikumus, nolemts, ka uz darba interviju 18.janvārī tiks aicināti pieci pretendenti,” “Dzirksteli” informē novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Igaviņa.

Kā jau vairākkārt ir vēstīts, līdzšinējā pašvaldības izpilddirektore Lienīte Reinsone-Leišavniece tika atbrīvota no darba pēc viņas pašas vēlēšanās ar 25.novembri. Šobrīd novada pašvaldības izpilddirektora vietas izpildītājs ir Jānis Barinskis, kurš vada Attīstības un projektu nodaļu.

Aizvadītā gada pēdējā novada domes sēdē 30.decembrī vietējie deputāti ar savu lēmumu ir juridiski nostiprinājuši kārtību, kas nosaka, kam jāaizstāj izpilddirektors tā prombūtnē. Izpilddirektors jāaizstāj kādam no administrācijas darbiniekiem. Ar savu rīkojumu to nosaka novada domes priekšsēdētājs. Šādu kārtību paredz grozījumi “Gulbenes novada pašvaldības administrācijas nolikumā”, kas stājās spēkā ar 1.janvāri.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau vēstīts, ka 28.oktobrī novada domē pieņemti grozījumi “Gulbenes novada pašvaldības pašvaldības nolikumā”, kas paredz izmaiņas administrācijas struktūrā, likvidējot izpilddirektora vietnieka amata vieta un paplašinot izpilddirektora pienākumus un kompetenci.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (7)

  1. Arni, vēl jau pāris intriganti ir palikuši! Dārzu vajag izravēt pilnībā, tikai tad ir cerība gaidīt labu ražu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.