Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Uz Gulbenes novada pašvaldības komunikācijas speciālista amatu piesakās 10 cilvēki

Foto: Pārsla Konrāde.

Negaidīti lielu atsaucību ir guvusi Gulbenes novada pašvaldības izsludinātā pretendentu pieteikšanās uz digitālā mārketinga un komunikācijas speciālista amatu. Pieteikušies kopumā 10 cilvēki, no kuriem uz 2.kārtu tiek aicināti 4 – “Dzirksteli” informē novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2.kārtā pēc nedēļas – 3.martā – ir paredzētas sarunas ar katru no četriem pretendentiem.

Jau vēstīts, ka pretendentu pieteikšanās uz vakanto pašvaldības digitālā mārketinga un komunikācijas speciālista amatu bija noteikta līdz 22.februārim.

Tiek solīts, ka šā amata pildītājam tiks nodrošināts atalgojums no 883 eiro līdz 1156 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pretendentam nepieciešama augstākā izglītība mārketingā, komunikācijas zinātnē vai saistītā jomā; vēlama darba pieredze sabiedrisko attiecību vai komunikācijas jomā; pieredze mediju publikāciju un preses relīžu sagatavošanā, mājaslapu un sociālo kontu administrēšanā; teicamas latviešu, labas angļu, krievu valodas zināšanas; labas prasmes strādāt ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; fotografēšanas un attēlu apstrādes iemaņas; B kategorijas autovadītāja apliecība un cits.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pretendentam jāspēj uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu.

Iepriekš novada pašvaldībā par digitālo mārketingu un komunikāciju atbildēja otra sabiedrisko attiecību speciāliste – Gunta Krevica, kura strādāja līdzās kolēģei Janai Igaviņai. Ar 17.decembri G.Krevica darbu novada pašvaldībā atstāja pēc pašas vēlēšanās. Viņa pašvaldībā strādāja kopš 2011.gada – liecina “Dzirksteles” arhīvs. Saskaņā ar Valsts ieņēmumu dienesta publisko informāciju G.Krevica ar 20.decembri ir vecākā referente Aizsardzības ministrijā.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Ļoti labi. Šī ir laba ziņa. Varbūt beidzot palēnām sāksies jauns sākums.

    3
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.