Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Uz Gulbenes novada pašvaldības Kultūras pārvaldes vadītāja amatu pretendē trīs cilvēki

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Nākamajā nedēļā notiks pārrunu otrā kārta ar visiem trim pretendentiem uz vakanto Gulbenes novada Kultūras pārvaldes vadītāja amatu – “Dzirkstelei” saka novada domes priekšsēdētāja vietniece Guna Švika.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau vēstīts, ka līdz 3.martam bija izsludināts atklāts konkurss uz Kultūras pārvaldes vadītāja vakanci. Kultūras pārvaldes vadītājam tiks nodrošināta mēnešalga no 1645 līdz 1891 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pretendentam ir nepieciešama augstākā izglītība (vēlama kultūras nozarē); pieredze darbā kultūras jomā (vēlama valsts vai pašvaldības iestādē); pieredze un prasmes administratīvajā vadībā un personālvadībā, finanšu plānošanā un radošajos procesos; pieredze projektu vadībā; prasme vadīt komandu; svešvalodu zināšanas profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā un cits.

Iepriekšējā Kultūras pārvaldes vadītāja Gundega Ķikuste pēc pašas vēlēšanās amatu atstāja ar 3.janvāri. Viņa šajā amatā bija kopš 2019.gada 1.novembra.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Kad amatus atstās pārējie neapmierinātie blondīņu ielikteņi?

    10
    4
  2. Kārtējā māžošanās.Sen jau izlemts, kas uzvarēs. Žēl tā cilvēka, kurš stāsies komisijas priekšā un tiks uzdoti tik stulbi un nekompetenti jautājumi. Nu neko darīt, kāda valdība un komisija, tik arī stulbi jautājumi. Lai veicas!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.