Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Uzlabo siltumapgādes sistēmu Gulbenē

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenē siltumapgādes uzņēmums “Gren” šovasar veic renovācijas un efektivitātes uzlabošanas darbus vairākos centralizētās siltumapgādes sistēmas posmos, lai novērstu potenciālos bojājumus un nākamajā apkures sezonā nodrošinātu kvalitatīvu un nepārtrauktu siltumapgādes pakalpojumu. Par to “Dzirksteli” informē uzņēmums “Gren”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Renovācijas un efektivitātes uzlabošanas darbu laikā tiek demontētas trīs siltuma kameras un tajās esošās savu laiku nokalpojušās tērauda caurules, nomainot tās ar rūpnieciski izolētām caurulēm. “Visas trīs siltuma kameras bija kritiskā stāvoklī. Caurulēm nebija siltuma izolācijas, turklāt tās gandrīz visu laiku atradās ūdenī, radot ne tikai siltuma zudumus, bet arī augstu risku siltumapgādes piegādes drošībai, tādēļ darbus veicām prioritārā kārtā. Pēc to pabeigšanas vērtēsim situāciju arī citās siltuma kamerās Gulbenē, lai līdz apkures sezonai veiktu nepieciešamos remontdarbus,” uzsver “Gren Gulbene” vadītājs Agris Libeks.

Uzņēmums jau ir pabeidzis siltuma kameras demontāžas un cauruļu nomaiņas darbus Blaumaņa ielā 46 – maģistrālajā siltumtrases posmā, kas bija vissliktākajā stāvoklī, arī Ozolu ielā 3C vecie, neizolētie siltumtrases posmi ir nomainīti ar jauniem, rūpnieciski izolētiem. Būvdarbi ir pabeigti arī O.Kalpaka ielā 45, siltumtrases posmā, kas nodrošina siltumapgādi Gulbenes mūzikas skolai un daudzdzīvokļu dzīvojamajai mājai. Pašreiz šajā vietā vēl notiek teritorijas labiekārtošanas darbi. Vēl tiks veikti siltuma kameras demontāžas darbi Rīgas ielā 28/30, siltumtrases posmā, kas nodrošina siltumu Ziemeļaustrumu virsmežniecībai.

Gulbenē centralizētās siltumapgādes pakalpojumu izmanto 2425 mājsaimniecības un 77 juridiskie klienti – skolas, bērnudārzi, sabiedriskās ēkas, iestādes un uzņēmumi. Gulbenē centralizētās siltumapgādes pakalpojumu nodrošina uzņēmums SIA “Gren Gulbene”, kurš siltumenerģijas ražošanai izmanto vietējo atjaunojamo resursu – koksnes šķeldu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.