Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Vai plānots samazināt siltuma tarifu Šķieneros un Stāķos?

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Tā kā Gulbenes novada pašvaldība pagastos ir sākusi pārskatīt un samazināt centralizētā siltuma cenu, arī Šķieneru un Stāķu iedzīvotāji gaida šādu samazinājumu. Vai siltuma operators – SIA “Gulbenes Energo Serviss” – plāno samazināt tarifu?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā apkures sezonā Šķieneros un Stāķos siltumapgādes tarifs ir 109,81 eiro par megavatstundu siltuma bez PVN (tarifs šeit nosaukts bez valsts noteiktās kompensācijas, kas iedzīvotājiem tiek apmaksāta no valsts budžeta sakarā ar kurināmā sadārdzinājumu).

SIA “Gulbenes Energo Serviss” “Dzirkstelei” skaidro: “Esam nosūtījuši aicinājumu kurināmā piegādātājiem pārvērtēt izmaksas un noslēgtos līgumus. Šobrīd atbilde vēl nav saņemta. SIA “Gulbenes Energo Serviss” norāda, ka siltumenerģijas tarifu nesastāda tikai kurināmā izmaksas, bet ir arī citi faktori, kā, piemēram, kredīta maksājums par siltumtrasēm un katlumāju, pārdotais apjoms.”

“Dzirkstele” arī jautāja SIA “Gulbenes Energo Seviss”, vai siltuma izmaksas iespaido parāds par siltumu. Atbilde ir šāda: “Parādi par siltumenerģiju ir un būs, tas neatšķiras no citiem gadiem. Lūgums iedzīvotājiem, kuriem ir problēmas ar samaksu par siltumenerģiju vai kādu citu pakalpojumu, kuru “Gulbenes Energo Serviss” piegādā, laikus rakstīt iesniegumu, ka nesamaksāto daļu nosegs pēc apkures sezonas, bet ne vēlāk kā līdz nākamās apkures sezonas sākumam, lai “Gulbenes Energo Serviss” var plānot darbu ar debitoriem.”

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.