Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Vairāki Gulbenes novada pašvaldības sociālie pakalpojumi kļūs dārgāki

Foto: “Pixabay”.

Ir pārskatīti Gulbenes novada pašvaldības sociālā dienesta maksas pakalpojumi, un to cenas vairākās pozīcijās turpmāk būs lielākas. Par to deputāti ir nobalsojuši novada domes 26.oktobra sēdē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunās cenas un jaunie nosacījumi stāsies spēka jau ar 1.novembri.

Tā veļas mazgāšana viens cikls ar veļas mazgājamo līdzekli (viena reize) maksās 5 eiro (līdzšinējo 3 eiro vietā).

Dušas apmeklējums vienam pieaugušajam (viena reize) maksās 3 eiro (līdzšinējo 1,50 eiro vietā), bet bērnam – 2 eiro (0,75 eiro vietā).

Pielāgotā transportlīdzekļa pakalpojums personām no mazaizsargāto iedzīvotāju vidus maksās: ja cilvēkam ir kustību traucējumi un pārvietojas ratiņkrēslā – 0,28 eiro par kilometru (līdzšinējo 0,10 eiro vietā); ja ar ārsta nosūtījumu gulošai personai ir jādodas uz slimnīcu vai rehabilitācijas iestādi – 0,33 eiro par kilometru (līdzšinējo 0,15 eiro vietā). Taču abos minētajos nolūkos pielāgoto transportlīdzekli 1.grupas invalīdi varēs izmantot par brīvu, bet – tikai divas reizes gadā. Par brīvu pielāgotā transportlīdzekļa pakalpojumi tāpat kā līdz šim būs pieejami pašvaldības sociālās aprūpes centra “Jaungulbenes Alejas”, “Siltais” un struktūrvienības “Dzērves” klientiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (11)

 1. Mēs esam smirdīgi, mēs esam netīri, mēs esam bez mājām, mēs atbrīvojam ceļu deputātu un vareno algām! Un bērni no mazotnes lai zin, kā ir būt neēdušiem un nemazgātiem! Un lai katrs zina savu vietu!

  7
  4
 2. Vai invalīdi arī vairs nevarēs drēbes izmazgāt par velti? Tikai dzērāji un slaisti,kas nevīžo strādāt , bet līdz niansēm zin,kādi pabalsti pienākas. Kad noskatos,kādi cilvēki ir bezdarbniekos,tad tiešām ,tur nevienam nav jāmaksā pabalsti. Lai iet un strādā.

  23
  2
 3. Nu pacietības mērs drīz būs pilns. Lobēt jau var, neļaujot komentēt. Bet jārēķinās ar sekām.

 4. Aija invalīdi arī maksāja par veļas mazgāšanu. Nekad nav bijis par velti.Katram ir izvēles iespējas staigāt netīrām smirdigam utt.Vai tomēr nomazgāties. Nevajag tik bieži grozīties pa bezdarbniekiem un novērot un aprunāt kas kuram pienākas vai nē. Pieraduši par velti visu dabūt. Pašvaldībai nav jūs jāmazgā un jūsu drēbes tā pat vien par baltu velti.kur dzivojat tur arī mazgajat sevi savas drēbes ja nepatīk citi varianti.

  3
  2
 5. Liene— nekad nesaki nekad!!! Mūsu ģimenē ir vairāki cilvēki ar īpašām vajadzībām un drēbes varēja izmazgāt par velti. Tas gan bija vairākus gadus atpakaļ. Kad akā nebija ūdens,pat ko padzerties. Vārījām lietus ūdeni un lietojām. Bet , paldies Dievam,to nevajadzēja ilgi. Bet tas,ka cilvēks negrib vakcinēties un paliek bez darba,nav citu vaina. Kam vajag,tas saprot….. Ko uzrakstīju. Zini, katru vasaru neatskatīties uz viņiem.

  1
  2
 6. Lūdzu Dzirksteli publicēt, kuri nosaka komentāru publicēšanas pieļaujamību. Šobrīd izskatās, ka komentāri tiek noņemti nevis pēc satura, bet pēc adreses, kas skar personas datus. Tā laikraksts zaudē lasītājus un mazina iedzīvotāju iniciatīvu pāšvaldības norisēs.

 7. Priekš kam tāds sociālais dienests ir vajadzīgs,sēž kā gerberas un neko nedara,tikai tēlo,ka pārstrādājušās.Galīgi nevajadzīga institūcija.

  10
  1
 8. Nu un tà ir nākšana cilvěkiem pretï? Kauna gan nav tiem kantorī sèdošajiem. Tur viens otrs jau gadu desmitus iesedèjies un gudri runā. Varbūt savu varenību varētu pieklusinàt.

  4
  1
 9. Varbūt ejat un un jūs strādājat pēdējās divas komentetajas????? Ko tad jūs ejat uz turieni ka tur neko neviens nedara??? Ejat un nomainat darbiniekus.Gulbenē tā ir kā acis visi labi bet aiz muguras apdirst mākat.neejat neprasat neko un bus ok.

  2
  5
 10. Viedi vārdi,bet katram ir sava dzīve,un nevienam nav tiesību jaukties,kas attiecas uz darbu kur ir tās darba vietas mūsu pilsētā un novadā.Nevajag skatīties uz citiem paskaties uz sevi 😎😎😎😎 protams ka jāmaksā par visu,ko deputāti darīs,ja nebūs ko kabatās bāzt.Labak būtu domājuši kā tos deputātus izmest lai nedelldē krēslus ar savām pakaļām.

  4
  2
 11. Ko tad tu tur sēdi tajā sociālajā dienestā gadiem,piesūkusies tā kā dēle,tikai tāpēc,ka tev tur labu algu maksā par nekā ,bnedarīšanu,tikai un vienīgi,lai kā tew arī šie vārdi nepatiktu,bet nu tā tas ir.Un vēl + visādi labumi.Nelaipnības kalngals arī jūs tur visas esiet.Diemžēl,bet fakts.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.