Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Vajadzīgs būvnieks estrādes izveidei Lizumā

Lizuma estrādes skices.

Pašvaldība ir izsludinājusi publisko iepirkumu estrādes būvniecībai Lizuma skolas parkā – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piedāvājumi tiks gaidīti līdz 31.martam.

Plānota daudzfunkcionālas estrādes būvniecība, kā vieta, kas vienkopus pulcinās vietējos iedzīvotājus un pagasta viesus gadskārtu svētkos, kultūras un sporta pasākumos, ar iespēju skolēniem izmantot estrādi āra mācību nodarbībām. Estrāde iekļaus skatuvi ar jumtu (plēsto skaidu (lubiņu) vai koka dakstiņu) un pakāpienus. Paredzēta zāliena atjaunošana būvdarbu skartajās zonās.

Teritorijā, kur paredzēts būvēt estrādi, atrodas Lizuma pils parks. Parks ir sakopts, ar bruģētām taciņām un apgaismojumu. Piekļuve teritorijai ir no valsts reģionālā autoceļa Cesvaine-Velēna.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Estrādes projektēšana, kā paredzējis pasūtītājs, ir jāveic 90 dienās, būvniecība – 150 dienās.

Estrāde atradīsies Lizuma vēsturiskās muižas zonā, kas ir vietējas nozīmes arhitektūras piemineklis. Savukārt 19.gadsimta 60.gados celtā Lizuma pils ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis.

Jau vēstīts, ka Lizuma skolas attīstības biedrība bija nākusi klajā ar 35 000 eiro vērtu ideju par daudzfunkcionālas estrādes būvniecību Lizuma skolas parkā. Pagājušā gada beigās iecere guva atbalstu pašvaldības līdzdalības budžetēšanas projektu konkursā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

 1. Kurš izdomāja to vietu? Visslapjāko pat sausā vasarā. Mūžīgais ūdens un dubļi. Tā zālīte tur ir mānīga. Kāpēc normāli nevar tajā vietā,kur bija lazdas, tieši pretī kultūras namam? Tur ir vissausākais visā parkā. Normāls slīpums ,no kuras vietas skatīties,ir sākot no soliņa kalna galā.

  7
  2
 2. Pilsētā nevar uzcelt estrādi, bet katrā miestā gan būs!

  16
  6
 3. Kārtējā vieta,kur plosīties dzērājiem un jaunatnei. Jau nepietiek,ka to lapenīti visu laiku demolē. Kaut domāta bērniem. Kā paliek siltāks,tā viss “zieds” kā uz delnas. Pudeles,bundžas,šprices,tabletes,piespļaudīts,piekakāts,es atvainojos. Eju katru rītu agri,kad sētnieku vēl nav. Viss redzams. Vai sētnieki vispār nodrošināti ar aizsargājošiem līdzekļiem? Tagad izplatās tuberkuloze. Kāda drošība,ja kāds bērns nejauši paņem šprici. ? Esmu redzējusi gana mazus bērnus vienus staigājam jau agri.

  6
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.