Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Valsts policijas bijušais Gulbenes iecirknis tagad ietilpst Ziemeļvidzemes iecirknī

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Valsts policija turpina darbu pie jau uzsāktajām strukturālajām pārmaiņām, un no 1. novembra restrukturizētā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde uzsāk darbu jaunā modelī. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes pārmaiņu redzamākā daļa skar līdzšinējos septiņus iecirkņus. Iedzīvotājiem ierastie septiņi iecirkņi, saglabājot struktūrvienību līdzšinējās atrašanās vietas un pieejamību, ir apvienoti trijos – Rietumvidzemes, Ziemeļvidzemes un Dienvidvidzemes. Pārvalde pāriet uz grupu vadības principu – primāri uz trim virzieniem, kas ir reaģēšana, izmeklēšana un prevencija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziņu aģentūra “Leta” informē, ka reorganizācijas rezultātā policistu skaits netiek samazināts, turklāt nav noslēpums, ka, ņemot vērā kopējo situāciju policijā, jau tagad vakanto vietu skaits iezīmējas arī apvienotajos iecirkņos, taču situācija nav kritiska. Tiesa, savu statusu zaudē četri līdzšinējie iecirkņu vadītāji, taču viņiem tiek saglabāts atalgojums un viņi nozīmēti zemākos vadošos amatos.

Reorganizācijas rezultātā Ziemeļvidzemes iecirkņa vadītāja ir Valda Gibala-Lesiņa, Dienvidvidzemes iecirknī vadītāja ir Inga Randare, bet Rietumvidzemes iecirknī vadītājs ir Jānis Goba. Rietumvidzemes iecirknī apvienoti līdzšinējie Valmieras un Limbažu iecirkņi, Dienvidvidzemes iecirknī – Madonas un Cēsu iecirkņi, bet Ziemeļvidzemes iecirknī apvienoti Valkas, Alūksnes un Gulbenes iecirkņi.

Policija turpina restrukturizāciju visā valsts policijā un par tām informēs arī turpmāk, atbilstoši veikto pārmaiņu gaitai. Paredzēts, ka tās tiks ieviestas līdz 2023.gada jūlijam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

 1. Kāds labums no tāda iecirkņa kas tolkam negrib darīt savu darbu???

  8
  2
 2. Vismaz viens pilsētā līmenī iecirknis ar kompetentiem speciālistiem.

  4
  3
 3. Prieks par izaugsmi.ja būtu nelietderīga struktūrvienība.tad tiktu reorganizēta.

  5
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.