Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Valsts prezidents apmeklē Balvu slimnīcu

Foto: Valsts prezidenta kanceleja

12.septembrī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs bija vizītē Balvos, kuras laikā tikās arī ar SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” vadību un apmeklēja arī Balvu slimnīcu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības” valdes locekle Marika Jermaševiča “Dzirkstelei” stāsta, ka Valsts prezidenta vizītei Balvu slimnīcā bija informatīvs raksturs. Tikšanās nebija ilga – aptuveni kādas 40 minūtes.

Foto: Valsts prezidenta kanceleja

“Parādījām slimnīcu, pastāstījām par sevi, pārrunājām mūsu darbības virzienus, ko mēs attīstām, kā mēs strādājam, par ko mēs pastāvam un kas ir mūsu prioritātes. Pārrunājām arī apvienības īpašnieku struktūru. Pašvaldībām pieder mazliet mazāk daļu nekā privātajiem, un tas atvieglo daudzus procesus. Darbs tiek organizēts, aizdomājoties par ekonomiju, pareizu finanšu līdzekļu izlietojumu. Valsts prezidentam parādījām mūsu reanimācijas nodaļu, kur mums ir ļoti labs aprīkojums, un cik daudz mēs darām, ņemot vērā ģeogrāfisko lokāciju, jo mums jāglābj pacienti. Apskatīja arī dzemdību nodaļu. Dzemdību nodaļa pastāv – esam to izcīnījuši. Un tas ir svarīgi, lai mums ir dzemdību nodaļa un katra māmiņa varētu sasniegt dzemdību nodaļu droši. Valsts prezidents tikās ar darbiniekiem. Viņš sasveicinājās ar katru, priecājās visus redzēt. Šīs tikšanās mērķis bija parādīt Valsts prezidentam, kādi mēs esam,” stāsta M.Jermaševiča.

Foto: Valsts prezidenta kanceleja

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.