Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Veikti grozījumi divos Gulbenes novada autobusu maršrutos

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Pēc Vidzemes plānošanas reģiona lūguma Valsts SIA “Autotransporta direkcija” veikusi grozījumus maršrutā Nr. 5538 Gulbene-Mālmuiža-Lejasciems-Gulbene un Nr. 6024 Gulbene-Tirza-Velēna-Gulbene.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Reģionālās nozīmes maršrutā Nr. 5538 Gulbene-Mālmuiža-Lejasciems-Gulbene ar 1.septembri slēgts reiss pulksten 15.50 un atklāts jauns reiss pulksten 15.20 no Gulbenes autoostas ar izpildi darbdienās mācību laikā. Tāpat ar 1.septembri slēgts reiss pulksten 15.50 un atklāts jauns reiss pulksten 15.20 no Gulbenes autoostas ar izpildi otrdienās, ceturtdienās skolēnu brīvdienās.

Reģionālās nozīmes maršrutā Nr. 6024 Gulbene-Tirza-Velēna-Gulbene ar 1.septembri slēgts reiss pulksten 7.40 un atklāts jauns reiss pulksten 7.15 no Gulbenes autoostas ar izpildi no pirmdienas līdz sestdienai.

Savukārt reģionālās nozīmes maršrutam Nr. 6022 Gulbene-Liedeskrogs ar 1.septembri mainīts nosaukums uz Gulbene-Līgo. Reiss Nr. 03 pulksten 11.25 no Gulbenes autoostas ar izpildi darbdienās saīsināts līdz pieturai “Līgo”. Reisam Nr. 04 noteikta izpilde pulksten 12.50 no pieturas “Līgo” (iepriekš bija pulksten 12.35 no pieturas “Liedeskrogs”).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.