Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

VĒLĒŠANAS: 14.Saeimā vēlas pārstāvēt Gulbenes novadu

Foto: Valsts kanceleja.

No politiskās partijas “Republika”, kas izveidota pirms nepilna gada, Vidzemes sarakstā ar 2.numuru Saeimas vēlēšanās startē SIA “Tiesu namu aģentūra” Vidzemes Nekustamo īpašumu daļas pārvaldnieks gulbenietis Elviss Ozols.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Elviss Ozols. Foto: no privātā arhīva.

Viņš “Dzirksteli” informē, ka ir savas pārstāvētās partijas valdes loceklis. Par savu kandidēšanu Saeimas vēlēšanās E.Ozols saka: “Zināt stāstu par „Laimes lāci”? Tas ir katrā no mums, ja paši nerīkosimies – mūsu vietā tas neatnāks un neglābs. Iesaistījos politikā kopā ar politisko partiju “Republika”, jo saskatu kopīgu redzējumu, kas saskan ar manu viedokli, kādai būtu jābūt Latvijai un tās pārvaldībai. Es kandidēju vēlēšanās no Vidzemes saraksta – saucu sevi par gulbenieti un vienmēr esmu iestājies par Gulbenes novadu attīstību un tāds arī palikšu. Darāmā saraksts, ko vēlētos panākt Saeimā, ir garš, ieskicēšu pamatlietas, kuras jāsakārto primāri. Tautas vēlēts prezidents, kas veido profesionāļu valdību! Panākt politisko atbildību ar tiesībām vēlētājam pirms termiņa atsaukt savu balsi deputātam, prezidentam, ja tas zaudējis vēlētāju uzticību! Šis ir vienīgais veids, kā panākt amatpersonu atbildību pret tautu. Ministru kabinets ar savas jomas speciālistiem! Kā jebkurā uzņēmumā, ja ir profesionāls vadītājs, kas pārzina savu jomu, uzņēmums veiksmīgāk strādās un būs atdeve. To nav iespējams gaidīt nekompetenta vadītāja vadībā. Viens no steidzīgākajiem darbiem ir energokrīzes risināšana. Esošai valdībai nav risinājuma, kā iedzīvotāji spēs samaksāt lielos rēķinus. Pasargāt vienīgo mājokli no zaudēšanas, to neaplikt ar nekustamā īpašuma nodokli. Domājot par veselīgu nāciju, ir ļoti svarīgi atbalstīt ne tikai elites, bet arī tautas sportu, īpaši jauniešu vidū un reģionos. Pensijas jautājumi, minimālā pensija – ne mazāka par valstī noteikto minimālo darba algu.”

Par savām autoritātem politikā E.Ozols teic: “Ir politiķi un ir valstsvīri. Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis noteikti ir valstsvīrs ar lielo burtu. Viennozīmīgi manas simpātijas ir tādiem politiķiem, kas spēj analītiski domāt un rast risinājumus sarežģītām situācijām tautas labā, saglabā savu stāju, aizstāvot tautas intereses. Šādi cilvēki ir partijā “Republika”. 13.Saeimā nav neviena Gulbenes pārstāvja. Man ir ļoti svarīgi, lai Gulbene netiktu aizmirsta un attīstītos par spēcīgu Vidzemes novadu.”

– Diāna Odumiņa

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Republika ir partija,kur pirmo pijoli spele Jekabpils zabaku rupnicas izstradajumi brali ilmari jebsu kilkeni- solitaji un klauni- ari no mums bus parstavis…

    4
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.