Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

VĒLĒŠANAS: Gulbenes novadā pirmie jau izmantojuši iespēju balsot iepriekš (papildināts)

Vakar uz vēlēšanu iecirkņa atvēršanas brīdi Gulbenes sporta centrā jau pulcējās cilvēki. Viņiem pat nācās uzgaidīt nelielā rindā, lai saņemtu vēlēšanu biļetenus un parakstītos par tiem. Vēlēšanu iecirknis ir iekārtots plaši, lai cilvēki ievērotu distanci, pēc iespējas mazāk nonāktu saskarsmē cits ar citu un lai tādā veidā tiktu mazināts risks inficēties ar Covid-19. Foto: Gatis Bogdanovs.

Pirmdien, 26.septembrī, bija pirmā diena, kad 14.Saeimas vēlētāji, varēja savu balsi nodot glabāšanā. Pats pirmais to izdarīt bija ieradies gulbenietis Arvīds Priedeslaipa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotie dati liecina, ka Gulbenes novadā 26.septembrī savu balsi nodevuši glabāšanā 82 vēlētāji jeb 0,51 %. Pavisam Gulbenes novadā ir 16 041 balsstiesīgais iedzīvotājs.

Šāda iespēja – nobalsot iepriekš – vēl būs arī ceturtdien, 29.septembrī, no pulksten 9.00 līdz 12.00 un piektdien, 30.septembrī, no pulksten 10.00 līdz 16.00. Iepriekšējās balsošanas vieta Gulbenes novadā ir tikai viena – pilsētas sporta centrā izveidotajā 449. vēlēšanu iecirknī.

Tiem, kuri vēlas izbaudīt īstās vēlēšanu dienas atmosfēru, balsot jādodas sestdien, 1.oktobrī. Gulbenes novadā būs atvērti 18 vēlēšanu iecirkņi, kas darbosies no pulksten 7.00 līdz 20.00. Vēlētāji varēs doties balsot uz jebkuru balsošanas iecirkni Latvijā.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.