Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Vēlēšanas: Izveidota Latvijas Reģionu apvienības Gulbenes nodaļa

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Pirmdien Latvijas Reģionu apvienības (LRA) valde apstiprinājusi partijas Gulbenes nodaļas izveidošanu un tās statūtus, aģentūru LETA informēja LRA valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jūnijā Gulbenē LRA Gulbenes nodaļas dibināšanas sapulcē sanāca kopā Gulbenes novada LRA biedri un atbalstītāji. Par nodaļas vadītāju tika izvirzīts un apstiprināts Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis. Nodaļas valdei tika izvirzīti un apstiprināti Ainārs Brezinskis, Atis Jencītis, Guntra Rone un Inese Laizāne.

Caunītis uzsver, ka LRA vēlas Gulbenes novadā būt aktīvs, patstāvīgs un stabils politiskais spēks, kas kopā ar citām nodaļām visos Latvijas novados veido un iesaistās Latvijas attīstības politikas veidošanā un īstenošanā. “Latvijas reģionos ir spēks, un to var realizēt kopā ar LRA,” uzskata Caunītis.

Smiltēns akcentē, ka aktīvu un profesionālu novadu patriotu iesaiste reģionālās un valsts politikas veidošanā ir priekšnosacījums tās kvalitātei un ilgtspējai. Tas ir īpaši svarīgi tagad, ģeopolitiski un ekonomiski sarežģītos laikos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā vēstīts, pēdējā mēneša laikā LRA kopā pievienojušies 20 jauni biedri, tajā skaitā sociālās jomas eksperti Jana Muižniece un Ringolds Beinarovičs un Alūksnes novada pašvaldības deputāti Elita Laiva un Aivars Fomins.

Paredzēts, ka LRA 14.Saeimas vēlēšanās startēs partiju apvienības “Apvienotais saraksts – Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu apvienība, Liepājas partija” (“Apvienotais saraksts”) sastāvā.

LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. tiks zagļi lielā godā celti
    un ievēleti atbildīgos amatos…

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.