Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

VĒLĒŠANAS: Uz 14.Saeimu kandidē arī Gulbenes novada domes deputāts Intars Liepiņš

Foto: Valsts kanceleja.

Partiju apvienības “Jaunā Vienotība” Vidzemes sarakstā deputāta kandidāts ar 23.numuru ir SIA “Marwex” īpašnieks, Gulbenes novada domes deputāts lejasciemietis Intars Liepiņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Intars Liepiņš. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

“Dzirkstelei” viņš saka – iestājas par Latvijas attīstību. Taču par aizvadīto gadu politiku I.Liepiņš izsakās kā par neveiksmīgu un tādu, kas reģionos “iedarbināja pašiznīcināšanās mehānismu”. Kā piemēru viņš min notiekošo operatīvajos dienestos – Valsts policijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, Neatliekamas medicīniskās palīdzības dienestā. Reģionos šo dienestu, kā arī citu valsts iestāžu klātbūtne ir samazinājusies līdz minimumam. Tas, viņaprāt, negatīvi atsaucas uz lauku iedzīvotāju ikdienu un neveicina reģionu attīstību.

“Visas reformas tiek veiktas Rīgā un tiek taisītas ar lineālu, cirkuli un kalkulatoru, neiedziļinoties faktiskajā situācijā,” saka I.Liepiņš. Viņaprāt, jāaptur valsts iestāžu attālināšanās no lauku iedzīvotājiem. I.Liepiņš uzskata – ja steidzami netiks labotas šīs kļūdas, “sistēma sāks brukt”. Viņš lauku cilvēku klātbūtni 14.Saeimā redz kā iespēju “aiznest līdz augšai no pašas apakšas to, kas sāp laukiem, kas ir vajadzīgs laukiem”. I.Liepiņš domā – nevar uzskatīt, ka par ministriem kļūst valsts labā strādāt nespējīgi cilvēki. Drīzāk vaina esot tur, ka ministru tuvumā ir padomdevēji, kuri nezina vai negrib zināt faktisko situāciju – lauku cilvēku vajadzības un problēmas.

Uz jautājumu par savām autoritātēm politikā I.Liepiņš saka – nepatīk tie, kuri mētājas no vienas partijas uz otru, trešo un tā tālāk, tāpēc arī pats ir saglabājis uzticību “Jaunajai Vienotībai”.

  • Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (8)

  1. Kurš ta novadu rullēs, ja visi deputāši grib tikt pie Rīgas siles?

  2. Tev, vecais ķēms, par Pauļuku jābalso. Dabūsi savus busterīšus cik gribēsi!

  3. Uzņēmējs jau nav tas standarta “lauku cilvēks”

  4. Šis jau īstu darbu nekad nav strādājis, tāpēc jau no ādas lien ārā, lai tikai tiktu par deputātu un neko prātīgu nebūtu jādara arī tālāk. Īsts pajoliņš.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.