Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

VĒLĒŠANAS: Uz 14.Saeimu kandidē arī Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietniece

Foto: Valsts kanceleja.

No partijas “Konservatīvie”, kas dibināta 2014.gadā, Vidzemes sarakstā ar 7.numuru kandidē Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietniece lejasciemiete Guna Švika.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Guna Švika. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Viņa par savu kandidēšanu “Dzirkstelei” saka: “Esmu uzaicināta startēt Saeimas vēlēšanās. Tas ir svarīgi – būt komandā un kopā risināt jautājumus. Arī darbam pašvaldībā ir būtiski, ja komanda ir gan Saeimā, gan Ministru kabinetā. Es kā pašvaldības priekšsēdētāja vietniece šobrīd saņemu atbalstu, kas atvieglo darbu. Un ceru, ka arī turpmāk kopā ar domubiedriem varēsim turpināt iesākto. Ir svarīgi, ka mans viedoklis tiek uzklausīts un mēs varam rosināt būtisku jautājumu risināšanu.”

Par to, ko gribētu risināt, esot Saeimā, viņa saka: “Ja man būtu lemts strādāt Saeimā, tad, protams, ka man tuvāki ir reģionālās attīstības jautājumi. Es noteikti iestāšos par lauku teritoriju attīstību, par ceļu un citas infrastruktūras sakārtošanu. Man ļoti svarīgi ir risināt jautājumus par godīgu finanšu līdzekļu sadali valstī un atklātu projektu apstiprināšanu. Gadiem ierastā sistēma jau šobrīd mainās, bet pagaidām lēnu. Esmu pārliecināta, ka mums izdosies lauzt šo sistēmu.”

Par savām autoritātēm politikā G.Švika teic: “Varētu minēt vairākas pasaulē pazīstamas autoritātes, bet mani kā sievieti uzrunā un ietekmē Vaira Vīķe-Freiberga kā spēcīga, gudra un inteliģenta personība. Ne vienmēr visu var risināt no spēka pozīcijām, bet daudz dod katra cilvēka attieksme pret otru, prasme izteikt un aizstāvēt savu viedokli neaizvainojot otru. Līderim ir jābūt tādam, kurš ceļ tautas pašapziņu. Līderim ir jāvar ar savu darbību valstī stiprināt Eiropas Savienības un NATO vērtības, nepazaudējot tieši mūsu valstij būtisko un atšķirīgo. Augstu vērtēju līderus, kuri prot argumentēt savu viedokli un par to iestāties, nevis nepārtraukti pielāgoties tajā brīdī it kā spēcīgākajam.”

  • Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Tantuk, laiks pensijā! Kapijot var arī mājās ar vīru!

    11
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.