Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Vismaz 1405 Gulbenes novada pašvaldības darbiniekus apdrošinās pret nelaimes gadījumiem

Foto: “Pixabay.com”.

Līdz 2.decembrim var iesniegt piedāvājumus Gulbenes novada pašvaldības darbinieku un deputātu nelaimes gadījumu apdrošināšanai. Plānotais apdrošināmo personu skaits – 1405 personas. Izbeidzot darba attiecības ar darbinieku, izbeidzas apdrošināšanas aizsardzība – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Norādītais intervāls apdrošināmo personu skaitam ir provizorisks un līguma darbības laikā var tikt mainīts norādīto intervālu robežās gan samazinājuma, gan pieauguma veidā.

Apdrošināšanas prēmija par personu – ne vairāk par 4,50 eiro.

Polises periods ir 12 mēneši 24 stundas diennaktī no līguma noslēgšanas dienas. Līguma izpildes vieta – visa pasaule.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atlīdzība par nelaimes gadījuma rezultātā iestājušos apdrošinātā nāvi paredzēta ne mazāka kā 2000 eiro. Tikpat arī par nelaimes gadījumā iestājušos apdrošinātā sakropļojumu vai invaliditāti. Savukārt 3000 eiro atlīdzība paredzēta par dažādām traumām. Medicīniskie izdevumi paredzēti ne mazāki par 100 eiro. Kosmētiskās operācijas, kuras vajadzīgas pēc nelaimes gadījuma, apmaksās ne mazāk kā 300 eiro apmērā.

Būtiski ir ierobežojumi. Apdrošināšanas atlīdzība izmaksājama, ja vien nelaimes brīdī apdrošinātā persona nav atradusies alkohola reibuma stāvoklī vairāk par 0,5 promilēm, kā arī gadījumos, kad riska iestāšanās nav cēloniskā sakarā ar alkohola lietošanas sekām.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.