Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

VUGD piedalīsies kooperatīvās sabiedrības “VAKS” Gulbenes filiāles rīkotajās praktiskajās civilās aizsardzības mācībās

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Piektdien, 8. jūlijā, pulksten 10.00 kooperatīvās sabiedrības “VAKS” Gulbenes filiālē notiks vietējā līmeņa praktiskās civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas mācības. Par to informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Ilze Dāme-Birziņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Mācību mērķis ir pārbaudīt un pilnveidot izveidoto kārtību un pasākumus, kas noteikti uzņēmuma civilās aizsardzības plānā, pārbaudīt iesaistīto institūciju un uzņēmuma sadarbību, kā arī izvērtēt amatpersonu spēju novērtēt situāciju un pieņemt lēmumus,” saka I.Dāme-Birziņa.

Mācībās tiks inscenēta situācija, kur graudu kaltē kaltēšanas laikā notiek produkcijas aizdegšanās. Attīstoties degšanai, pārkarst sašķidrinātās naftas gāzes cisterna un notiek gāzes noplūde.

Praktiskajās mācībās uzņēmuma teritorijā piedalīsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts policijas, Valsts vides dienesta, Neatliekamas medicīniskās palīdzības dienesta, Gulbenes novada pašvaldības pārstāvji, kā arī “VAKS” pārstāvji.

Mācību rīkotāji aicina iedzīvotājus nesatraukties, ja redzama ugunsdzēsības transporta kustība un ugunsdzēsēju glābēju darbs uzņēmuma teritorijā, un atvainojas par iespējamo satraukumu un operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem “VAKS” Gulbenes filiāles apkārtnē. Mācību ietvaros tiks izmantotas dūmu sveces.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.