Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Zināmi Beļavas un Rankas pagastu jaunie pārvaldnieki

Beļavas pagasta pārvaldi ar 9.oktobri vadīs gulbenietis Guntis Princovs. Foto: Gatis Bogdanovs.

Gulbenes novada domes 28.septembra sēdē tika apstiprināti Beļavas un Rankas pagastu pārvalžu jaunie vadītāji, kuri ir atklāto konkursu uzvarētāji uz šiem amatiem. Abi ir pieņemti darbā uz nenoteiktu laiku, bet ar trīs mēnešu pārbaudes laiku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz Beļavas pagasta pārvaldes vadītāja amatu bija atkārtots konkurss, kuram pieteicās četri pretendenti. Konkurss noritēja divās kārtās. Beļavas pagasta pārvaldi ar 9.oktobri vadīs gulbenietis Guntis Princovs (48), kurš ir Gulbenes novada vidusskolas dizaina un tehnoloģiju skolotājs un ir ar pieredzi pašvaldības darbā, jo 2017.gada pašvaldības vēlēšanās kļuva par Gulbenes novada deputātu no partijas “Reģionu alianse”. Par G.Princovu nobalsoja 10 deputāti, 1 bija pret, 2 deputāti atturējās. Domes sēdē nepiedalījās un nebalsoja Ivars Kupčs un Lāsma Gabdulļina.

Rankas pagasta pārvaldi ar 2.oktobri vadīs rancēniete Irēna Jansone. Foto: Gatis Bogdanovs

Uz Rankas pagasta pārvaldes vadītāja amatu konkursā bija pieteikušies pieci pretendenti. Arī šis konkurss notika divās kārtās. Rankas pagasta pārvaldi ar 2.oktobri vadīs rancēniete Irēna Jansone (56), pagasta lietvede, kura kopš 18.augusta pilda pagasta pārvaldes vadītājas pienākumus. Par viņas kandidatūru nobalsoja 12 deputāti, 1 balsojumā atturējās.

Novada domes sēdē netika balsots par iepriekš izziņoto Olitas Keibenieces (56) apstiprināšanu Galgauskas pagasta pārvaldes vadītāja amatā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (14)

 1. Ir grūti atrast pedagogus,lai jau-laikam tas nav prioritāri. Pedagogs prom uz pagastveča solu. Bet,ak jē, partijā tak un jāieliek savējie.
  Beidziet šo teātri

  31
  3
 2. Tas nav teātris, bet gan normāla politiskā realitāte – politiskā uzticamība pār kompetenci. Tieši tā arī darbojas īstā politika. Kaut pēdējais kretīns, galvenais lai uzticams :)Tas gan, ka varēja jau kādu jaunāku pameklēt jo, lai līdz niansēm aptvertu pagasta vietas, lietas un cilvēkus, gadi desmit vajadzīgi. Šim jau tad būs dembeļa (pensijas) gaidīšanas periods iestājies.

  30
  6
 3. Varbūt kāds zin, kāpēc netika balsots par Keibenieci? Skatījos sēdi, bet paskaidrot Caunītis neuzskatīja par vajadzīgu. Tagad jāvāc baumas būs…

  21
  2
 4. Lai veicas! Tomēr māc šaubas vai Princova kungs darbu pārvaldē nepildīs tāpat kā skolā- skolēnus atstāj vienus, šaubīgi vērtējumi un aprakstu E-klasē.

  24
  5
 5. Beidzot, citādies liekas, ka pārvaldes Gulbenes novadā var pastāvēt bez vadītāja. Beļavas pagastā viss ir tā iesūnejis, gan darbinieki novecojuši, gan pašā pagastā nekas neattīstās. Jācer, ka Princova Gungu atbalstīs novads, lai notiktu kaut kādas pārmaiņas Beļavā!

  6
  14
 6. Guntis bija labākais skolotājs kāds vispār bijis,prieks bija viņa stundas apmeklēt.Beļava bernibas vieta,prieks ka tur šads cilveks šobrīd

  15
  12
 7. Bērni ļoti skumst, ka skolotājs Guntis vairs nestrādās skolā. Viens no labākajiem skolotājiem, kāds manam bērnam ir bijis.

  5
  11
 8. Vislabākie un vissmagāk strādājošie skolotāji ir tie, kuri jūsu bērnu izskolo tā, lai viņš skolu beidzot spētu nokārtot valsts eksāmenus.

  13
  2
 9. Es pieņemu, ka fermas saimniece nevis fermā strādājošā.
  Tu droši nezini kas ir pašreizējie cariņi?
  Piemēram bagātākā pagasta pagastvecis bija vienkāršs šoferis, zinu vairākus, kuri bija kolhoza būvbrigādes vadītāji.
  Tā kā diez vai tas pie mums ir rādītājs, lai sēdētu pagastmājā.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.