Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Zināms projektētājs Lejasciema skolas pārbūvei

Foto: “lejasciemaskola.lv”.

15.jūlijā Iepirkumu uzraudzības birojs publiskojis informāciju par Gulbenes novada pašvaldības un SIA “SB projekts” parakstīto līgumu būvprojekta izstrādei un autoruzraudzībai, lai varētu atjaunot ēku, kurā ar 1.septembri Lejasciemā būs pamatskola agrākās vidusskolas vietā. Paredzams, ka ēka Rīgas ielā 20 būs energoefektīva.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “SB projekts” projektēšanu un autoruzraudzību apņemas veikt par 38 060 eiro bez PVN. Projektēšana ir jāveic 180 dienās.

Kopumā paredzēta vienkāršota atjaunošana vairākās ēkas daļās, kas jāorganizē vienā būvniecības kārtā tā, lai būvdarbi netraucētu mācību procesam. Ēkai paredzēts veikt energoefektivitāti paaugstinošos pasākumus, lokālu telpu pārplānošanu, iekšējo inženierkomunikāciju atjaunošanas un izbūves pasākumus visā ēkā, vides pieejamības nodrošināšanu, kā arī plānota daļēja teritorijas labiekārtošana. Jāprojektē balss apziņošanas sistēma, automātiskā ugunsgrēka atklāšanas sistēma, elektroapgādes sistēmas atjaunošana, esošā datu tīkla atjaunošana/modernizēšana. Atbilstoši telpu lietošanas funkciju nodrošināšanai projektējams ūdensvads un kanalizācijas tīkls.

Lejasciema vidusskolai ir trīs stāvi (ieskaitot pagrabstāvu); kopējā platība – 1667,3 kvadrātmetri.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.