Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Zināms uzņēmums, kurš pabeigs bijušās Bērzu pamatskolas pārbūvi Gulbenē

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

2.novembrī Gulbenes novada pašvaldības reģistrā ir fiksēts līgums ar SIA “Trast Būve”, lai Gulbenē varētu pabeigt bijušās Bērzu pamatskolas (Vidus ielā 7) pārbūvi par radošo iniciatīvu centru un nodot ekspluatācijā šo ēku. Līgumcena ir 364 593,68 eiro bez PVN – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darbi būvuzņēmējam pilnībā jāpabeidz un jānodod pasūtītājam 160 dienu laikā no līguma parakstīšanas dienas.

Detalizētajā veicamo darbu apjomā ir šādas sadaļas: vispārējie būvdarbi; iekšējie specializētie darbi; iekšējais ūdensvads, kā arī kanalizācijas tīkli un aprīkojums; ārējie kanalizācijas tīkli; speciālie darbi – ceļi, laukumi.

Kā zināms, 1.jūnijā Gulbenes novada pašvaldībā tika pieņemts lēmums par līgumattiecību pārtraukšanu ar SIA “Rufs” bijušās Bērzu pamatskolas ēkas pārbūvē par radošo iniciatīvu centru. Firmai tika nosūtīts paziņojums, ka pašvaldība vienpusēji atkāpjas no būvniecības līguma izpildes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par SIA “Rufs” darbības izbeigšanu ir pieņemts Uzņēmumu reģistra valsts notāra lēmums 13.jūlijā – “Lursoft” informāciju par to publiskoja 30.augustā. Ar SIA “Rufs” pašvaldībai spēkā bija līgums par būvdarbu veikšanu objektā par 1 724 753,41 eiro bez PVN. Pēc pašvaldības aplēsēm objektā ir nepabeigti būvdarbi 157 713,83 eiro vērtībā, taču šī summa bija aprēķināta pēc vecajām cenām, kuras tagad jau palielinājušās. Provizoriski, izsludinot jaunu publisko iepirkumu būvdarbu pabeigšanai, tika plānots tērēt aptuveni 350 000 eiro.

SIA “Trast Būve” ir 2017.gadā reģistrēts Madonas novada Mētrienas pagasta uzņēmums, kura īpašnieks ir Andris Seržāns, – liecina “Lursoft” dati. Pagājušajā gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 010 723 eiro, bet peļņa pēc nodokļu nomaksas – 127 183 eiro. Uzņēmumā pagājušajā gadā strādāja 29 darbinieki.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

  1. Vai SIA Trast būvei nav interešu konflikts saistībā ar SIA Rufs? cik zināms SIA Rufs atbildīgais būvdarbu vadītājs bija SIA Trast būve esošais valdes loceklis.

  2. sia rufa īpašnieki jau sen atpūšas , kaut kur pie ekvatora salās ar palmām un mūžīgo vasaru, bezrūpīgu dzīvi viņiem ir nodošinājusi gulbenes dome ar saviem konkursiem un iepirkumiem…

    12
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.