Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Lai noorganizētu ralliju “Sarma”, ar simts rokām būs par maz

Vilhelms Sniedzāns. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Kopš 1975. gada rallijs “Sarma” ir aizvadīts gan Gulbenes, gan dažos kaimiņu novados. Gatavošanās tam ir ļoti nopietns un atbildīgs darbs sevišķi pēdējos gados. Jāizpilda daudz un dažādi priekšnosacījumi, lai būtu kārtība visās jomās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad šos darbu veica Jānis Sniedzāns, Daumants Lūkins un Daina Kokare, kuri godam tika galā ar visiem trases plānojumiem, izpildot visus nosacījumus. Trašu saskaņošanas darbos talkā nāca mūsu pašreizējais ceļu policijas priekšnieks Viesturs Ronis, kurš vadīja arī drošības pasākumu darbus sacensību dienā, ko šogad pirmoreiz nodrošināja Zemessardzes 25. kaujas atbalsta bataljona un 26. kājnieku bataljona zemessargi. Sadarbības iespējas atradām arī ar mediķiem un glābšanas dienestu, ne tikai mūsējiem, ar visiem, kas varēja, jo bez drošības trasē nevar. Norādes zīmju un drošības lenšu novākšanu mēs veicam uzreiz pēc finiša, un šajā darbā ir iesaistīti daudzi cilvēki, kuri šo darbu paveic dažu stundu laikā.

Šis pasākums nav lēts un bez sponsoru atbalsta nav īstenojams. Liels paldies visiem, kas nāca talkā, kā nu vien mācēja un spēja! Visus atbalstītājus uzskaitīt nav iespējams, bet nevar neminēt Uldi Misiņu (“Avoti”), Aldi Stūrišku (“Grantiņi 1”), Juri Pauloviču (“Ķelmēni”), Stanislavu Gžibovski (“Lācīši”) un Smiltenes novada Apes uzņēmēju Aivo Līvu (“Līvs AM”), kuri palīdzēja dažnedažādos veidos līdz pat kādu rēķinu atmaksai. Tie ir cilvēki, kas saprot, ka tas ir visa novada spēju apliecinājums un bez nopietna atbalsta nopietns pasākums nesanāk. Trašu sagatavošanā nevaram iztikt bez mūsu tautā sauktās ceļu daļas, jo viņu tehnika un strādnieki rūpējas par ceļu braucamās daļas atbilstošu kvalitāti. Viņiem darbs vēl nav beidzies, un pie atbilstošiem laika apstākļiem tie līdzinās iebrauktās rises. Tas, ko redzēja citu novadu un valstu sportisti, tiks paņemts līdzi un palaists tautās. Diemžēl arī daži “darvas pilieni”, kas tika jau dzirdēti par ceļu līdz rallija norises vietai. Paldies visiem! Ja kas nesanāca – ko tur var darīt? Nu neko. Jāgatavojas nākamajam rallijam.

– Vilhelma Sniedzāna teikto pierakstījis Gatis Bogdanovs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

 1. Vēlējos pateikt vissirsnīgāko un vislielāko paldies V.Sniedzāna kungam par šo nesavtīgo darbu nu jau gadu desmitus, ko Jūs darāt par prieku mums – rallija līdzjutējiem.Ik gadu gaidām ar lielu nepacietību šo pasākumu arī -25 grādos.Un priecē, ka šis notikums pulcē lielu skaitu ekipāžu, kas ir rādītājs, ka mums ir ar ko lepoties😊Lepoties ar Jums un lieliski noorganizētu ralliju💪
  Vēlreiz paldies Jums un Jūsu komandai un tiekamies SARMA 2023!

  24
  5
 2. Bija super pasākums. Liels Paldies V.Sniedzāna kungam un viņa komandai par to,ka sniedz tik daudz pozitīvu emociju ar šo skaisto pasākumu.

  23
  4
 3. Īsi konkrēti,kodoligi!Vili,tu esi labākais kas mums te vien Gulbenē ir!

  22
  3
 4. Sniedzāna kungs,vissirsnīgākie novēlējumi Jūsu ilggadējā ralliju organizācijas darbībā.Sveicienus sūta viens no vecākajie tā laika rallistiem-L.Zariņš no Aizputes.

  13
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.