Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Ceturtdienas tirgū Gulbenē pašvaldības policija īpaši uzraudzīs autovadītājus

Foto: “Dzirksteles” arhīva.

Iedzīvotāji laikrakstam “Dzirkstele” ziņo par nekārtībām, kas notiek apkārtnē, kur katru ceturtdienu norisinās tirgus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Kāds šodien murgs ap ceturtdienas tirgu! Pilni apkārtējie pagalmi ar mašīnām (kaut gan ir aizlieguma zīmes), pa ielu saliktas mašīnas (kaut gan ir nepārtrauktā līnija),” raksta kāds portāla lietotājs. Savukārt kāds cits papildina: “Cienījamā VP un PP, Rīgas 63 pagalmā ir milzīga zīme numur 302 – braukt aizliegts! Šī zīme tika uzlikta, lai tirgus apmeklētāji nedzītos mājas stāvlaukumā! Autovadītāji to turpina klaji ignorēt! Viena liela daļa ir īpaši “izglītotie”, kas uz zīmēm vispār neskatās, un nākamie ir tādi, kuri domā, ka uz viņiem ceļa zīmes neattiecas!”

“Dzirkstele” sazinājās ar Gulbenes novada pašvaldības policijas priekšnieku Mārtiņu Didrihsonu-Linardu, kurš aicina par jebkādām nekārtībām uzreiz ziņot pašvaldības policijai (tālrunis 29297818). Viņš skaidro par zīmi numur 302 – braukt aizliegts. Proti, ceļu satiksmes noteikumos atrodama arī virkne izņēmumu – var iebraukt tie, kas dzīvo, kas strādā, kas grib kaut ko nopirkt. “Ja būtu cita zīme, piemēram, stāvvieta tikai Rīgas ielas 63 iedzīvotājiem, tad tā būtu efektīvāka,” norāda M.Didrihsons-Linards.

Tajā pašā laikā viņš uzsver, ka ceturtdien, kad atkal norisināsies tirgus, pašvaldības policija īpaši uzraudzīs autovadītājus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (21)

 1. Kas tur slikts, ja pircēji uz īsu laiku novieto savas automašīnas un iet iepirkties??

  25
  13
 2. Ja pilsētā būtu kaut viens kārtīgs laukums kur novietot automašīnas , tad tā nebūtu.

  36
  4
 3. Lai īpašnieki sakārto tirgus iekštelpu (lai tirgotājiem un pircējiem netek ūdens uz galvas) un stāvlaukumu, tad arī tirgus apmeklētājiem būs kur novietot automašīnas.

  28
  3
 4. Tieši ceturtdienās var labi redzət kādā *bedrē* mēs patiesībā dzīvojam. Ne mums normāla tirgus laukuma, ne normālu autostāvvietu.Nu jau krietnu laiku atpakaļ bija Dzirksteles intervija ar pilsētas pārvaldnieku,un tur bija frāze, ka katru rītu viņš apbraukājot pilsētu, apskatot ,kas būtu jāuzlabo vai jāremontē. Jāsāk domāt, ka tomēr ar to pārvaldīšanu tomēr diez ko nesokas, vai nu slikti redz , vai vispār neredz

  54
  4
 5. Kas tur slikts, ja visi brauks un liks mašīnas tavā mājas pagalmā (privātīpašumā)?

  11
  9
 6. Mārtiņ, nav tāda izņēmuma “lai kaut ko nopirktu”!
  Drīkst iebraukt tie kas tur dzīvo, strādā, piegādā vai saņem kravu. Kā arī taksis pēc pasažiera.

  16
  4
 7. Gada citāts jeb kā kļūt par izsmieklu starp kolēģiem saka:

  Martiņ, tad, kad man Rīgā par nepareizi novietotu auto kāds no PP nāks un taisīsies lipināt lapiņu 45 eiro vērtībā logā, parādīšu viņiem tavu pērli.😅

  14
  1
 8. Pie veikala Pagrabiņš nekaunīgi sadzen mašīnas priekšā durvīm tā ka preču piegādes busiņam nav iespējams piebraukt. Veikala stāvlaukums ir domāts veikala kientiem.

  6
  1
 9. Un vēl, PP un citiem zīmju tulkiem. Ja pie objekta vai mājas var piebraukt pa citu ceļu, tad zem šīs zīmes līst arī NEDRĪKST !

 10. Te jau katru dienu ,vajadzētu pavaktet gan pagalmā gan pie pagrabina veikala, jo nava kur iedzīvotājiem likti mašīnas

 11. Neviena komentāra par to, ka jāveido stāvvieta automašīnām. Uzlikt aizlieguma zīmes neatrisina situāciju. Kā to var nesaprast!!! Un tikai skatīs un vēros! Lai uzliktu sodus. Tā vai? Ja nav iespējams tirgu solīdi uzturēt šajā vietā- tad to tur nevajag. Izveidojiet citā vietā pilsētā, kur iespējams savienot tirdzniecību ar pircēju auto skaitu. Kaut vai uz bijušā lidlauka!

  16
  4
 12. Ir laukums otrā pusē tirgum, pie vetaptiekas. Bet visi ir tik tālu izlaidušies, ka grib pēc sava gaļas gabala piebraukt pie tirgus galda.

  11
  1
 13. Neviens tur šodien neko neuzrauga. Piedevām vēl redzēju, ka kaut kāda blondīne ar savu Tiguan mierīgi brauca pa zālāju, tad pa gājēju ietvi. Nekādu problēmu.
  Tā kā tukši solījumi vien ir.

  12
  1
 14. Jau tirgus būs beidzies bet neviena p p neredzēju ka stāv tā stāv mašīnas gan pagalmā brauc ,gan stāv uz vidus ielas

 15. Kā braukt pa “‘TIRGUS”‘ laukumu ,ja viss vienās bedrēs! Bet Gulbenē tas nevienu neinteresē…..

 16. Mārtiņš ir normāls čoms, bet ja nespēj ieviest kaut elementāru kārtību pilsētā, tad varbūt jāsāk domāt par nomaiņu?

  7
  2
 17. Bet pirms pāris dienām pats Mārtiņš dzirkstelei solīja, ka ceturtdien pastiprināti uzraudzīs. Ja solīji, tad dari!

  6
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.