Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Daudzdzīvokļu namā Gulbenē plīsusi ūdensvada caurule. Kam ziņot?

Foto: “Pixabay”.

Daudzdzīvokļu nama Gulbenē iedzīvotāja ar laikraksta starpniecību vēlas noskaidrot, ko darīt, ja plīst ūdensvada caurule.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Mājā Nākotnes ielā 2/6 vienā no kāpņu telpām plīsa caurule un kāpņu telpā bija ūdens. Cilvēki zvanīja “GES”, kur viņiem atbildēja, ka šādas lietas jākārto caur mājas pilnvaroto personu. Proti, sākumā jāzvana mājas pilnvarotajai personai un viņa jāinformē, kura attiecīgi rīkojas tālāk. Un ko darīt, ja mājas pilnvarotā persona tajā mirklī neatbild un viņu nav iespējams sazvanīt?” jautā sieviete.

Atbild SIA “Gulbenes Energo Serviss” administrācija: “Katra dzīvojamā māja ir tajā esošo dzīvokļu īpašnieku īpašums. Un tikai un vienīgi mājas dzīvokļu īpašnieki paši izvēlas un nosaka, kā notiks mājas pārvaldīšanas darbības un kam tās tiks uzdotas (skatīt Dzīvojamās mājas pārvaldīšanas likuma 5.panta pirmo daļu). Dzīvojamās mājas pārvaldīšanas darbības dzīvokļu īpašnieki var nodrošināt paši vai uzdot tās veikt pārvaldniekam, noslēdzot ar to dzīvojamās mājas pārvaldīšanas līgumu, kurā tiek norādīts, kādas darbības un kādā apjomā tiek nodotas pārvaldniekam (skatīt Dzīvojamās mājas pārvaldīšanas likuma 10.pantu). Jūsu aprakstītajā dzīvojamā mājā dzīvokļu īpašnieki ir izvēlējušies mājas pārvaldīšanu nodrošināt paši un tādēļ ir ievēlējuši dzīvokļu īpašnieku pilnvaroto personu, kura nodrošina visu pārvaldīšanas darbību veikšanu. “GES” vienīgi pēc pilnvarotās personas pieprasījuma var uzņemties izpildīt tai konkrēti pasūtītos darbus, kurus dzīvokļu īpašnieku pilnvarotā persona apņemas apmaksāt no mājas līdzekļiem. Tajās dzīvojamajās mājās, kuras tās pārvaldīšanas darbības ir nodevušas “GES”, “GES” arī tās izpilda un, ja ir paredzēta reaģēšana uz avārijas gadījumiem, to dara. Ja māja šādu pakalpojumu ar mums nav slēgusi vai nav mums nodevusi pārvaldīšanas darbības, tad jebkādus darbus šādās mājās varam izpildīt tikai pēc pilnvarotās personas pieteikuma.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

 1. Apmaksāt nākamajā mēnesī visiem ūdens pārrēķinu un ievēlēt jaunu pilnvaroto personu. 😀

  11
  2
 2. Gulbene namiem pie d… vis kas notiek.jo viņi neko nemāk taisīt visu dara pavirši tikai naudu noņem no mājas .

  13
 3. Murgs.Kāda starpība,kas pazvana.Tad jau arī,kad degs,vispirms zvaniet mājas pilnvarotajai.Un lai viņa zvana UGD.

  17
  3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.