Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Druvēniete saka paldies par saliedētības sajūtu

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Druvienā cilvēki vienmēr ir jutušies saliedēti. Tagad ļoti vajag atjaunot šo sajūtu. Paldies mūsu kultūras nama vadītājai Valdai Putenei un viņas sapulcinātajiem lielākiem un mazākiem rūķiem, pīrāgu un piparkūku cepējiem, svētku radītājiem!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

8.janvārī kultūras namā “zaļajā” režīmā notika pasākums senioriem. Skaisti bija iekārtota zāle. Vēlāko to redzēju un novērtēju, skatoties bildes internetā. Ne visi uzdrošinājās pasākumu apmeklēt, baidoties no pandēmijas. Arī es ļoti gribēju, pat biju frizūru sataisījusi, lai tur piedalītos, taču pēdējā brīdī nobijos no Covid-19. Toties kārumu paciņa pēc tam tika atgādāta man uz mājām. Sapratu, ka Valdas rūķi šādi apmeklēja visus tos seniorus, kuri kaut kādu iemeslu dēļ nebija pasākumā. Šāda veco ļaužu atcerēšanās Druvienā bijusi raksturīga kopš senseniem laikiem.

Agrāk Druvienā pensionāru vakarus un sveikšanu tikām organizējušas kopā ar Maiju Patmalnieci. Bija arī mums vienmēr Salavecis līdzi. Laiki mainās, tradīcijas nemainās. Tas ir labi! Kad biju jaunāka, nepratu līdz galam saprast un novērtēt, cik patiesībā ļoti svarīgi ir šie pasākumi, bet tagad, kad pati esmu seniore, ļoti labi saprotu, cik svarīgi ir justies vienotiem, draudzīgiem un piederīgiem mūsu Druvienai, cik svarīgi ir atcerēties katru senioru jubilejas reizē. Paldies, ka arī pandēmijas laikā senās mūsu tradīcijas tiek turētas godā!

Pēc pasākuma sazinājos ar tām Druvienas seniorēm, kuras piedalījās svētku pasākumā klātienē. Visas teica – bijis labs, emocionāls pārdzīvojums. Labais vairo labo! Lai jaunais gads sākas Druvienā ar labam domām un labām emocijām. Prieks, ka mūsu kultūras nams stāv, ir sakārtots. Tas mums, Druvienas cilvēkiem, ir ļoti svarīgi!

– Litas Zalpēteres teikto pierakstījusi Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.