Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenē kādā mājā piektajā stāvā skapī danco glāzes, bet pagrabā – dīķis

Kad Skolas ielas kvartālā Gulbenē notiek zemes urbšana un būvdarbi, mājā 5/6 kādā 5.stāva dzīvoklī danco un plīst glāzes, kas stāv sekcijas skapī. Vai tas ir normāli? To grib zināt iedzīvotāji. Foto: no personiskā arhīva.

Skolas ielas kvartāla teritorijā Gulbenē būvdarbu laikā pagājušajā nedēļā kāda gulbeniete fiksējusi, ka viņai skapī sāk lēkāt stikla glāzes. Tās pat saplīsušas. Viņa uzņēmusi video un arī nofotografējusi šo “fenomenu”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par šādu situāciju zinoša ir arī mājas Skolas ielā 5/6 dzīvokļu īpašnieku pilnvarotā persona Daiga Maka.

“Tas viss notika kādā 5.stāva dzīvoklī,” stāsta D.Maka. Pati viņa redzējusi neesot, bet viņai nav pamata neticēt sievietei, kura pavēstījusi par notikušo. “Man 1.stāvā nekā tāda nav. Bet tā jau saka, ka vibrācija visvairāk ir jūtama augšstāvos,” viņa teic.

Taču vēl vairāk par glāžu lēkāšanu un plīšanu augšstāvā D.Maku uztrauc tas, kas tagad notiek šīs pašas mājas pagrabā. “Tur tagad pilnīgi tā kā dīķis gandrīz ir izveidojies. Ūdens gan aizplūst, bet mums tāda brīnuma agrāk nav bijis,” saka D.Maka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Par šo māju šāda informācija nav pie manis nonākusi. Veiksim apsekošanu. Veicot zemes sablietēšanu, būvniekam jāpielieto vibrējošas tehnikas, lai grunti noblietētu. Ir arī pateikts, lai lielajai tehnikai nelieto vibrāciju,” “Dzirkstelei” atbild Gulbenes novada domes priekšsēdētāja padomnieks attīstības, projektu un būvniecības jautājumos Jānis Barinskis.

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (7)

 1. Kāpēc tikai viena dzivokli tas notiek??? Kāpēc nav citos piektā stāva dzīvokļos????

  4
  2
 2. Vibrācija ir ne tikai šajā, bet arī citās blakus mājās, dreb stikli un šķind trauki, visas mēbeles un radiatori vibrē, padziļinās esošās un parādās jaunas plaisas. Jautājums, kas atbildēs par šo bojājumu un iespējamo zaudējumu radīšanu mājām un dzīvokļiem?

  Rakstā minētais gadījums varētu būt saistīts nevis ar blietējošās tehnikas izmantošanu, bet gan ar ekskavatora drupinātāju (t.s. atskaldāmo āmuru), jo tobrīd tika lauzts brauktuves asfalts starp Skolas 5/6 un 5/7 mājām.

  8
  1
 3. Tajā pusē laikam īpaša zeme un mājas.vai čīkstīgi cilvēki.kam ne kad nav labi….mūsu pusē gan tādu brinumu nebija.kad tiko sākās remontdarbi.bij gan ziemā gan kalās ar sitamo āmuru sasalušajā zemē un visu iespējamo pārejo.

  1
  2
 4. Nu tad ir pārtrauc būvdarbi, jo šis nav normāli! Cik cilvēki vēl cietīs?!?! 😀

  3
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.