Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenē kavējas kārtējo atkritumu rēķinu piegāde papīra formātā

Foto: Pārsla Konrāde.

“Kavējas SIA “Pilsētvides serviss” rēķinu piegāde papīra formātā. 19.jūlijā rēķinu vēl nebiju saņēmusi. Bet kārtējā rēķina samaksas termiņš ir katra mēneša 20. datums. Kāpēc notiek tāda kavēšanās? Ja rēķina nebūs un samaksu neveikšu laikus, tiks aprēķināti soda procenti. Taču es neesmu vainīga! Četras reizes zvanīju uz “Pilsētvides servisa” tālruņa numuru Gulbenē, bet tā arī nevarēju sazvanīt,” “Dzirkstelei” sūdzējās kāda seniore no Skolas ielas dzīvojamo māju kvartāla Gulbenē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” telefoniski sazinājās ar SIA “Pilsētvides serviss” Gulbenes biroja darbinieci, kur paskaidroja – rēķini netiek gatavoti uz vietas Gulbenē, bet gan uzņēmuma centrālajā birojā. Rēķinu papīra formātā piegāde nezināmu iemeslu dēļ kavējas. Darbiniece aicināja klientus zvanīt uz Gulbenes biroju jautāt, kāda ir viņam aprēķināta nomaksājamā kārtējā summa par atkritumu apsaimniekošanu. Tad klients var vienkārši veikt maksājumu elektroniski no savas internetbankas, norādot summu un savu klienta numuru. Uz jautājumu, vai sakarā ar nepiegādāto rēķinu apmaksas kavēšanos tiks aprēķināti soda procenti, darbiniece teica, ka soda procenti netiks aprēķināti. Taču tikai tad, ja rēķins tomēr tiks samaksāts līdz augustam.

SIA “Pilsētvides serviss” ir Ķekavas uzņēmums, kas dibināts 1995.gadā un kura darbība ir saistīta ar atkritumu apsaimniekošanu. Uzņēmuma pamatkapitālā ir 100 000 eiro, pagājušajā gadā apgrozījums sasniedza 4 068 088 eiro un peļņa pēc nodokļu nomaksas bija 534 963 eiro – liecina “Lursoft” dati. Kopš pagājuša gada 1.novembra uzņēmums pieder Ķekavas SIA “Zaļā karte”, kas ir holdinga kompānija un kas savukārt pieder Ķekavas atkritumu savākšanas firmai SIA “Lautus”, kura pieder Rīgas holdinga kompānijai SIA “AM Investīcijas”, bet tā savukārt pieder diviem Rīgas uzņēmumiem – AS “Ieguldījumu projekti” (īpašnieks un patiesā labuma guvējs Armands Strods) un SIA “EG grupa” (kontrolpakete pieder Agrim Marksam, kurš ir patiesā labuma guvējs kopā ar Sandru Eglīti).

SIA “Pilsētvides serviss” valdes locekļi ir Agris Markss (kopš 9.maija) un Armands Strods (kopš 12.jūlija). Viņi abi minētajā uzņēmumā patiesie labuma guvēji.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.