Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada seniori aicināti piedalīties

Aivars Circens. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes pilsētas pensionāru biedrība ir aktivizējusies un aicina visus novada iedzīvotājus atcerēties vāl nesenos laikus, kad zāle bija zaļāka, saule spožāka un, galvenais – paši spriganāki, un nākt pulciņā, piedaloties jau tuvākajos pavasara pasākumos. Protams, gribētos lai paplašinātos gan pilsētas pensionāru biedrības, gan arī novada pensionāru biedrības reģistrēto dalībnieku pulks, taču vienmēr pasākumos būs gaidīts ikviens no novada pensionāriem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saskaņā ar Gulbenes novada pašvaldības interešu un pieaugušo neformālās izglītības programmu licencēšanas komisijas 2022.gada 16.marta lēmumu (protokols Nr.4, 5.§) ir akceptēts Gulbenes pilsētas pensionāru biedrības pieaugušo neformālās izglītības programmas “Izšūšana kā dekoratīvās mākslas veids” pieteikums un novada pašvaldība ir piešķīrusi finansējumu 700 eiro, lai laikā no aprīļa līdz oktobrim Gulbenes pensionāru biedrības telpās (pagaidu uzturēšanās adrese: O.Kalpaka iela 60A, Gulbene) novadītu nodarbības 54 stundas. Tas ir turpinājums jau 2021.gadā uzsāktajai programmai par apģērbu un citu drēbju izstrādājumu izmantošanas paildzināšanu, papildus apstrādājot. Nodarbības turpinās vadīt speciāliste šajos jautājumos Valentīna Stepanova. Interesantus lūdzam kontaktēties ar atbildīgo biedrības pārstāvi Pārslu Hamoti (tālrunis 29895859 ), jo nodarbības jau aprīlī uzņems pilnus apgriezienus.

Pilsētas pensionāru biedrība kā juridiska iestāde pastāv gan tikai četrus gadus, tomēr tai, kā jebkurai sevi cienošai iestādei, 2019.gada 3.maijā tika iesvētīts savs karogs, kura svētkus, apvienojot tos ar visas valsts atzītajiem Baltā galdauta svētkiem, mēs vēlamies izveidot par mazu kopā sanākšanas tradīciju. Tāpēc arī šogad 3.maijā pulksten 10.00 visi pensionāri, kas vēlas pabūt kopā, atgriežoties atmiņās ne tikai 2019.gadā, bet arī par krietni senākiem notikumiem, tiks gaidīti Gulbenes kultūras centra zālē, kur mūs apciemos un priecēs arī mūsu ilggadējie sadarbības partneri no Gulbenes novada vidusskolas. Bet būtu gan ieteicams līdz 29.aprīlim par savu dalību informēt mūsu biedrības atbildīgo valdes locekli Mirdzu Piļņikovu (tālrunis 20223499).

Un trešais jautājums, par kuru gribas savlaicīgi informēt plašāku interesentu loku, ir tūrisma firmas SIA “Ceļojumlāde” piedāvājums doties astoņu dienu ekskursijā ar autobusu uz Švarcvaldi – melno mežu un neskartās dabas zemi Vācijā ar nakšņošanu “Latviešu organizācijas Daugavas Vanagi” Vācijā īpašumā “Bērzaine”, kas ir īsta “mazā Latvija”, kur iegriezties ikvienam ceļiniekam. Senā māja Cēringenas pilsdrupu pakājē kļuvusi par skaistu viesu namu. Tā kā ekskursija tiks pakārtota pensionāru spējām ar izbraukšanu no Gulbenes, īstenojama mums pieņemamā laikā vasaras beigās, tad Gulbenes pilsētas pensionāru biedrība uzskata par iespējamu šī piedāvājuma pieņemšanu un aicina ikvienu novada senioru (un ne tikai senioru, un ne tikai novada) apsvērt dalību šajā brīnišķīgajā atpūtas braucienā. Plašāku informāciju interesentiem būs iespējams saņemt pie pilsētas biedrības valdes atbildīgās personas Jāņa Mednieka (tālrunis 29375490 ), taču jāņem vērā, ka pieteikšanās laiks un vietu skaits arī būs ierobežots.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Protams, kā pilsētas, tā arī novada pensionāru biedrībām būs daudz citu saistošu pasākumu, par kuriem plašāku informāciju var saņemt, piedaloties atklātajās pilsētas biedrības valdes sēdēs katra mēneša otrajā otrdienā pulksten 10.00 biedrības telpās. Šobrīd jau reāla izskatās iespēja, ka abas biedrības varēs iekārtoties uz pastāvīgu uzturēšanos pašvaldības ēkā Dīķa ielā 6, Gulbenē. Tas varētu būt tikai laika jautājums.

– Aivars Circens, Gulbenes pilsētas pensionāru biedrības valdes priekšsēdētājs

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.