Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes pilsētas pensionāru biedrība informē par jaunumiem

Aivars Circens, Gulbenes pilsētas pensionāru biedrības valdes priekšsēdētājs. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes pilsētas pensionāru biedrība ir ļoti pateicīga laikraksta “Dzirkstele” redakcijai par tās atsaucību vienmēr dot iespēju pensionāriem savu tekošo informāciju izplatīt arī ar laikraksta palīdzību. Kaut arī pēdējais raksts “Gulbenes pensionāri vēlas novada autobusos braukt par brīvu” bija nesen – tikai 17.jūnijā, tomēr biedrības valde vēlas jau sniegt papildinājumus šajā rakstā minētajiem faktiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valdes rīcībā ir nonākusi informācija par to, ka pasažieru pārvadājumus maršrutā Gulbene-Tanslavas nodrošinās 9., 16., 23., 29., 30., 31.jūlijā pēc šāda grafika:

14 Dzelzceļa iela 8,0 0,6 7447 00:00 00:02 10:25

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par pasažieru pārvadājumu grafiku šajā maršrutā septembrī tika lemts vēlāk un par to tiks paziņots atsevišķi. Jautājums vēl ir atklāts arī par augustu.

Kā jau bija minēts rakstā, 12.jūlijā pilsētas pensionāru biedrības valdes sēde būs atklāta un notiks Stāmerienas pils teritorijā. Uz to tiek lūgti ierasties visi biedrības biedri, pulcējoties pirms pulksten 10.00 pie kultūras centra. Tā kā autobusā vietu skaits ir ierobežots, tad pilsētas pensionāru, kuri nav biedrības locekļi, dalība būs iespējama tikai tad, ja būs brīvas vietas, un ar līdzmaksājumu.

Kā katru gadu rudenī, arī šogad Gulbenes pilsētas pensionāru biedrība organizē atskaišu-pārvēlēšanu sapulci, lai informētu sabiedrību par paveikto un par tālākiem plāniem. Šogad valde lēma sapulci organizēt septembrī, līdz ar ko nāca arī ierosinājums apvienot vai papildināt šo “sauso” birokrātisko pasākumu ar skaisto – ar dzeju, godinot jau no 1965.gada Latvijas tradicionālās Dzejas dienas, kuras parasti tiek atzīmētas septembrī. Tādēļ iespējamais sapulces datums varētu būt 20. vai 21.septembris. Tā notiks kā vienmēr Gulbenes kultūras centrā. Lūdzu pensionāru biedrības biedrus apdomāt un sagatavot priekšlikumus biedrības darba organizēšanā, ieteikt izmaiņas biedrības valdes sastāvā un valdes vadībā. Ja kādam senioram ir vēlme aktīvāk piedalīties pensionāru dzīves organizēšanā biedrības sastāvā, bet viņš nav biedrības biedrs, tad vēl ir visas iespējas iestāties biedrībā, vēršoties pie jebkura valdes locekļa vai biedrības biedra, kurš sniegs nepieciešamo informāciju. Atgādinu, ka kopsapulcē balsošanas tiesības ir tikai biedrības biedriem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par tālākiem (varbūt arī tuvākiem) biedrības darba plāniem valde informāciju, kā vienmēr, sniegs iespēju robežās.

– Aivars Circens, Gulbenes pilsētas pensionāru biedrības valdes priekšsēdētājs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (5)

  1. Lasu rakstu un domāju. Vai mēs visi pensionāri neesam vienādi? Ar ko valdes cilvēki atšķiras no pārējiem? Tik daudz reižu izskan— es…. Vai mēs visi neesam pelnījuši autobusu,lai tur aizbrauktu? Kurš grib un var? Kāpēc parastam pensionāram jāmaksā, bet jums nav??? Kāpēc visi novada pensionāri nezin,kas notiek? Tik daudz kāpēc? Kāpēc ekskursijās brauc ne– pensionāri, bet par tādu ekskursiju uzzinam tikai pēc tam. ? Priekš tam ir ievēlēts atbildīgais katrā pagastā,kam ir uzticēts šis uzdevums. Uzrunāt katru. Zinu daudzus cilvēkus,kam nav ne datora,ne tāda telefona un pat avīzi nesūta. Bet varbūt kādreiz grib kaut kur aizbraukt uz to pašu Stāmerienu . Kas pateiks, kāpēc škirojam cilvēkus?

  2. Izlasīju šo komentāru. Radās šāds jautājums? Vai pagastu sociālie darbinieki seko līdzi,kā strādā Samarieši? Pirms gada pa stundu ņēma 6 eiro,tagad noteikti ir vairāk. Bijām iebraukuši pa ceļam pie bijušā kaimiņa. Sieva nomira,palika viens. Nav tālu 90. Ak šausmas,kas mājā notiek!!!! Virtuvē viens ārprāts,tur roka nav likta, lai kaut ko sakārtotu. Zinot,ka cilvēks visu mūžu nav gatavojis ēst pats. Ir pierausta tikai tā mazā istabiņa,kur viņš mitinās. Vai sievietes pašas neredz savu darbu? Vai tikai aprobežoties ar to,ko prasa atvest no veikala? Arī pa stundu var daudz izdarīt. It īpaši ja brauc divatā. Tādas pārdomas radās.

  3. Vēlētos informēt Aiju un citus cilvēkus, kuri uzskata, ka tiek šķiroti. Pat laikrakstā un cita veida informācijā vienmēr ir noteikts, ka valdes sēdes ( t.sk., izbraukuma ) nav domātas tikai valdes locekļiem, tāpēc jau tās ir atklātas un tajās var piedalīties ikviens pilsētas seniors. Ikviens pilsētas seniors var kļūt par biedrības biedru, ja, protams, ir vēlēšanās. Protams, pensionāriem ir priekšroka. Tas ir pirmkārt. Otrkārt, kļūšana par biedru dod ne tikai tiesības kaut ko izmantot vairāk, bet uzliek arī pienākumus. Bet kā mēs zinām kopainā un redzam arī konkrētā komentārā, – lielākā daļa jau grib visu, tikai neko nedarot, pat neinteresējoties, kur un kas notiek, t..i., visu lai kāds atnes un noliek uz šķīvīša ar zeltītu maliņu. Treškārt, biedrības biedri ir samaksājuši biedru naudas, viņi ir ieguldījuši biedrības pastāvēšanā savu darbu, līdz ar ko viņi ir ne tikai jau samaksājuši, bet arī nopelnījuši vienu vai otru privilēģiju. Atšķirībā no tiem, kas darīt negrib neko citu, gaidot visu gatavu, izņemot kā riet. Tur jau ir tā atšķirība – kā Jūs, sakāt – šķirošana, tikai sašķirojaties Jūs paši, bet ne Jūs kāds šķiro. Lai veicas!

    2
    3
  4. Aija, Jūs lasījāt Gulbenes pilsētas biedrības rakstu avīzē un izsakat savu neizpratni par pensionāru šķirošanu. Cik noprotu Jūs dzīvojat novadā
    Tādā sakarā gribu teikt,ka ir arī Gulbenes novada pensionāru biedrība :Atspulgs” , tātad , varat būt biedrs gan vienā,gan otrā, vai arī abās, protams, kļūstot par biedru.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.