Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes pilsētas pensionāru biedrība par aktivitātēm septembrī

Foto: no”Dzirksteles” arhīva.

Atkal tuvojas septembris, kas pensionāriem asociējas ar ikgadējo atskaišu kopsapulci, jo septembrī mūsu biedrība nodibināta un septembrī noslēdzas kārtējais darbības gads. Tā ir diena, kad biedrības valdei ir jāatskaitās par paveikto iepriekšējā gadā un jāieskicē skats uz to, kas ceļams ir vismaz nākamajā gadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad šī diena būs 22.septembris, kad pulksten 10.00 visi Gulbenes pilsētas pensionāru biedrības esošie un perspektīvā biedrībā gaidītie biedri tiek aicināti Gulbenes kultūras centrā. Uz kopsapulci tiešām tiek aicināti visi Gulbenes iedzīvotāji, kurus interesē un kuriem rūp biedrības darbs gan ikdienā, gan svētku dienā. It sevišķi liels lūgums ierasties tiem, kas mēdz komentēt un kritizēt biedrības darbu sociālajos tīklos, slēpjoties aiz anonīmiem segvārdiem, reizēm pat liekas – nesaprotot, par ko vispār ir runa. Nevar nepiekrist, ka arī biedrības darbā var būt gan nepilnības, gan kļūdas, jo vēl aizvien spēkā ir teiciens: nekļūdās tikai tas, kas neko nedara, bet mēs strādājam pietiekami aktīvi. Tāpēc varbūt beidzot tomēr spēsim pierādīt, ka arī mēs esam civilizēta sabiedrības daļa un izrunāsim visus strīdīgos jautājumus kopīgi!

Lai arī atskaišu sapulce ir birokrātiska, diezgan pasausa kopā nākšana, tomēr arī tajā var ienest kādu muzikālu un lirisku niansi, gan saņemot skanīgu sveicienu no mūsu pilsētas pensionāru atbalstītājiem, gan pievēršoties literārajai mākslai. Tā kā kopā sanākšana ir septembrī, kad visā Latvijā kopš 1965. gada 11. septembra tiek atzīmētas Dzejas dienas, tad arī mēs šogad mēģinājām apvienot šos divus notikumus, jo pie mums viesoties tika izteicis vēlēšanos dzejnieks Nauris Gekišs, kura dzimtas koks ir saistīts arī ar Gulbenes novadu, konkrēti – Lejasciema pagastu.

Bez tam jāpaziņo arī, ka nobeigumam tuvojas Gulbenes pilsētas pensionāru biedrības rokdarbnieču grupas, kuru vada Pārsla Hamote, dalība pieaugušo neformālās izglītības programmā “Izšūšana kā dekoratīvās mākslas veids”, kuram novada pašvaldība tika piešķīrusi finansējumu un kuru vada Valentīna Stepanova. Tāpēc, tāpat kā iepriekšējā gadā, mākslinieces vēlas iepazīstināt plašāku pilsētas iedzīvotāju loku ar sava darba rezultātiem, aicinot visus interesentus jau 22.septembrī (ierodoties arī uz kopsapulci) uz izstādi Gulbenes kultūras centra foajē. Būs arī iespēja ar darbu veidotājām vienoties par viena vai otra izstādes objekta iegādi pēc izstādes slēgšanas 30.septembrī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tas būtu galvenais vēstījums, kura dēļ tapa šis raksts, taču bez tā vēlamies jau savlaicīgi paziņot, ka mēs, cerot, ka ļaunais “kovids” nebūs vairs tik briesmīgs, plānojam sanākt kopā arī uz Ziemassvētku sagaidīšanai, uz kuru tiek aicināti visi pilsētas pensionāri. Pasākums paredzēts 20.decembrī pulksten 14.00 Gulbenes kultūras centrā pie galdiņiem, līdz ar ko tiem (lielākoties jau – tām) apmeklētājiem, kuriem ir vēlēšanās iepriecināt citus ar savām kulinārijas prasmēm, nebūs liegta iespēja ierasties ar “groziņiem”. Ceram uz viesiem arī no kaimiņu novadiem, tāpat pieļaujam, ka mūs priecēs arī kāds pašmāju muzikants, taču galvenās mūsu viešņas būs māsas Legzdiņas, kuras jau ir piekritušas iepazīstināt arī mūsu pensionārus ar savu repertuāru.

Pie pašreizējiem apstākļiem, kad dažas izmaksas palielinās pat dažu dienu laikā, tomēr interesentiem un potenciālajiem apmeklētājiem jāvērš uzmanība uz to, ka Gulbenes pilsētas pensionāru biedrības biedriem pasākums ir bez maksas, bet pārējiem būtu lūgums savu atbalstu pensionāru biedrības pasākumiem apstiprināt ar ziedojumu vismaz divu eiro apmērā, kas minētā pasākuma izmaksu gadījumā ir vairāk simbolisks.

Saskaņā ar statūtiem jebkurš seniors neatkarīgi no savas deklarētās dzīvesvietas var tikt pieņemts Gulbenes pilsētas pensionāru biedrībā un aktīvi piedalīties tās darbā. Visi interesenti tiek lūgti apmeklēt biedrības atklātās valdes sēdes, kuras kā vienmēr notiek biedrības telpās Gulbenē, Klēts ielā 6 (2.stāvā) katra mēneša otrajā otrdienā, kur var iegūt visu informāciju. Tāpat var vērsties arī valdē, rakstot e-pastu “gppb@gulbene.lv”.

– Gulbenes pilsētas pensionāru biedrība

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.