Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes Rotari kluba aktivitātes ir pamanītas

Ukraiņu karavīriem nepieciešams siltāks apģērbs, tāpēc Gulbenes Rotari klubs nolēma organizēt vilnas zeķu adīšanas maratonu. Un šeit lielu atbalstu sniedza Gulbenes novada pensionāru biedrība Annas Vīgantes vadībā. Foto: no privātā arhīva.

Gribu nedaudz pastāstīt par Gulbenes Rotari kluba vairākām aktivitātēm. Šogad, ņemot vērā situāciju Ukrainā, esam vairākkārt palīdzējuši noorganizēt humānās palīdzības saņemšanu ukraiņu bēgļiem, kas pagaidu mājvietu atraduši mūsu pusē. Palīdzības kravas tika atvestas no Vācijas, ko sarūpēja rotarieši. Vācijas Sarkanais Krusts savukārt veica atgādāšanu uz Latviju un ar Cēsu Rotari kluba atbalstu sadalīja pa novadiem, kur aktīvi darbojas Rotari klubi, tajā skaitā arī mēs. Noteikti jāatzīmē, ka visas atsūtītās lietas bija jaunas, iepakojumos, un mēs, piesaistot mūsu sociālo dienestu, veicām mantu sadali, kam tiešām tas nepieciešams. Paldies dienesta vadītājam un viņa kolēģiem, kas tiešām profesionāli veica savu darbu!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tā kā ir klāt ziema un ukraiņu karavīriem nepieciešams siltāks apģērbs, mēs arī nolēmām organizēt vilnas zeķu adīšanas maratonu. Un šeit lielu atbalstu sniedza Gulbenes novada pensionāru biedrība Annas Vīgantes vadībā. Mēs sagādājām dziju, un čaklās adītājas adīja krāsainas un siltas zeķes, kam katrā valdziņā ieadīta arī mīlestība un laba vēlējumi. Vēlos nosaukt katru adītāju vārdā: Valda Deguna, Vija Gureviča, Dita Berkolde, Elvīra Balode, Dzirkstīte Baltiņa, Valda Šteine, Ērika Dukure, Tamāra Matisāne, Līksma Melngaile, Ineta Maksimova, Daiga Apsīte, Ināra Botska, Ilze Briede, Maija Simone, Dzintra Popa un Druvienas kultūras nama somu draugi. Vēl liels paldies sociālās aprūpes centra “Jaungulbenes Alejas” kolektīvam un tur mītošajiem klientiem Marikas Andževas vadībā, kuri iesaistījās adīšanā un saadīja skaistas, siltas zeķes, kas noteikti palīdzēs gūt ukraiņiem uzvaru.

Tā kā Rotari klubi darbojas visā pasaulē, mēs atradām kontaktus ar Ļvivas Rotari klubu un nosūtījām viņiem 1500 eiro, par ko iegādāties medikamentus ukraiņu armijas vajadzībām.

Vēl organizējām arī sveču liešanas procesu ukraiņu karavīriem, jo mums Raimonds Galejs, savulaik aktīvā jaungulbenieša Dzintara Galeja dēls, piedāvāja parafīnu. Savukārt Valda Putene, kura tiešām ir meistare daudzās jomās, uzņēmās sveces izliet kopā ar savām aktīvistēm. Parūpējās arī par nogādāšanu līdz cilvēkiem, kam tās nepieciešamas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mani priecē tas, ka cilvēki mūsu Rotari kluba darbību ir pamanījuši, atzīst to un paši arī sameklē, uzrunā, lai mēs palīdzam lietas novest līdz galam. Tā jau tam arī jābūt, jo, tikai sadarbojoties, var atrisināt daudzus jautājumus. Paldies visiem! Aicinu nekautrēties arī turpmāk, būt aktīviem un ieinteresētiem palīdzēt darīt dzīvi labāku un sakārtotāku! Protams, paldies arī mūsu rotariešiem!

– Saulcerīte Indričeva, Gulbenes Rotari kluba prezidente

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

 1. Bravo Gulbenei!
  Katrs var ko darīt ,lai palīdzētu Ukrainai!
  Prieks dzirdēt ,ja Vācijas Rotariešu palīdzība bija noderīga!
  Ar gaišiem sveicieniem,
  Inese Priedniece un
  Henning Kramer

  1
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.