Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes vecajos kapos regulāri pazūd soliņš

Ilustratīvs foto: no “Dzirksteles” arhīva.

“Gulbenes vecajos kapos no mūsu kapu laukumiņa visu laiku kāds aiznes prom soliņu. Un tā jau trīs reizes! Tēvs staigā pa kapiem un meklē. Tas tiek pārnests uz citu kapu laukumiņu. Atrodam un nesam atpakaļ. Un katru reizi pārnes uz vienu un to pašu laukumiņu. Varbūt viņi domā, ka tas ir viņu sols. Tagad pa ziemu esam soliņu nolikuši garāžā,” laikrakstam stāsta sieviete.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” sazinājās ar Gulbenes novada pašvaldības policijas priekšnieku Mārtiņu Didrihsonu-Linardu, kurš skaidro, ka šādos gadījumos var vērsties pašvaldības policijā. “Ja soliņu pārnes uz vienu un to pašu laukumiņu, mēs parunātos ar šiem cilvēkiem, kas par lietu. Jāsaprot, kuram īsti ir tas soliņš,” saka M.Didrihsons-Linards.

Gulbenes kapsētu apsaimniekošanas speciāliste Aiga Gibnere laikrakstam saka, ka kapos ir daudz vienādu soliņu un varbūt patiešām radies kāds pārpratums. Viņa par šādu situāciju nav dzirdējusi. Piemēram, vasarā ir bijuši gadījumi, kad no kapiem pazūd puķes. A.Gibnere sola sazināties un rast risinājumu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (8)

 1. Man arī tāda problēma. Arī gribu pa ziemu soliņu stiept mājās. Regulāri zaga arī ziedu vāzes. Plastmasas konusus vairs neņem

 2. Pirmo reizi staigāja, meklēja. Otro reizi necerēja, ka būs turpat, atkal meklēja. Kāpēc trešo reizi jāmeklē, ja par 99,9999% zināms, kur ir? Interesanti, cik tad tālu aiznes? Un kur problēma mazajā Gulbenē stundas laikā piebraukt pie tās vietas piederīgajiem un visu noskaidrot vai svecīšu vakarā pieiet klāt? Mums dzīvē nekas nav pazudis, jo daudziem vecmāmiņas iemācīja: no kapiem uz mājām neko nedrīkst nest. Tomēr, katram ir izvēles brīvība, kā rīkoties. Ja patīk kapu soliņš garāžā, tad patīk……

  4
  2
 3. Nu tu savu soliņu vafi remontēt taisni uz kopiņas.
  Sastiept $ēļus zāģi naglas krāsas un izpausties pa vecmāmiņas modei

  2
  5
 4. A ko darīt ar suņiem un kaķiem no blakus mājām kuri iet uz kapiem pa savam darīšanam🗣️

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.