Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbeniete jautā, kam jāfrizē dzīvžogs

Ilustratīvs foto: Pārsla Konrāde.

“Kam pilsētā pie privātmājām jāfrizē dzīvžogs?” šādu jautājumu “Dzirkstelei” uzdeva kāda Pamatu ielas iedzīvotāja. Viņa novērojusi, ka pilsētā ir vietas, kur, ejot pa trotuāru, nenofrizētā dzīvžoga dēļ divi cilvēki nevar izmainīties un vienam nākas iet pa ielu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atbild Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Gints Āboliņš: “Par šādiem gadījumiem jāinformē Gulbenes novada pašvaldības policija (tālrunis 29297818). Gulbenes novada domes saistošajos noteikumos “Par Gulbenes pilsētas ielu uzturēšanas un lietošanas kārtību” teikts: Gulbenes novada pašvaldības pienākums ir Gulbenes pilsētas ielu posmos esošo zaļo zonu, kas atrodas starp ielas brauktuves daļu un ietvi, uzturēšana un kopšana. Savukārt zaļo zonu kā piegulošo teritoriju uzturēšana un kopšana, tajā skaitā dzīvžogu, kas atrodas teritorijā no ielas ietves vai brauktuves malas līdz attiecīgā nekustamā īpašuma robežai, ir attiecīgo nekustamo īpašumu īpašnieku pienākums.”

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (11)

 1. Par visu jāinformē, jāinformē! Jūs paši neko neredziet? Nu varbūt tad izkāpiet no busiņa un paejiet kājām?

  25
  3
 2. Kāpēc pašvaldība savus īpašumus var nepļaut gadu desmitiem un pat aizaudzēt ar krūmiem?

  15
  2
 3. Bet tā taču ir Tava māja un arī Tavs vai Tavu priekšteču stādīts dzīvžogs! Vai tad Tu negribi, lai Tavas mājas apkārtne būtu sakopta?

  11
  5
 4. Pamatu ielā ir privātmāja, kura nekad nefrizē žogu. Vai mums novadā nav nevienas atbildīgās personas, kurai būtu jāapseko pilsētas ietves, apstādījumi u.tt. ? Sanāk, ka iedzīvotājiem par visu ir jāziņo.

  9
  3
 5. Skolas ielas trotuārs vispār drīz aizaugs. Gribētos zināt,vai neviena amatpersona tur kājām neiet bet derētu. Izkāpiet vienreiz no mašīnām un pārejiet kājām, būs veselīgāk un būs arī priekšstats par situāciju.

  14
 6. Autobusa pietura uz Zvaigžņu ielas pirms kapusvētkiem tika appļauta. Nopļautā zāle ir izkaltusi, tantuki ar kājām spārda, lai nav salmos jāsēž. Nopietni? Vai mūsu pilsētā ir tikai centrs, kurš tiek pucēts. Pašiem kauna nav ? Auto, telefoni, algas un garie atvaļinājumi … uz nodokļu maksātāju rēķina. Ja nav, kas dara, vienu dienu mēnesī izejiet talkā. Lielāks labums būs.

  10
  1
 7. Arī centrā tāds pats bardaks. Ir ielas, kurās vēl pat ziemas smiltis nav slaucītas. Pašvaldības zemes aizaugušas ar zāli un krūmiem.

  8
  1
 8. Bruģētais celiņš uz Lejasstradiem, starp citu, stipri sāk aizaugt ar un ieaugt zālē. Taisnību te saka, izkāpiet no mašīnām un pastaigājiet ar kājām pa pilsētu. Sevišķi pilsētas deputāti, jo lauķiem pilnīgi pie pakaļas kas te darās. ka tik veikals strādā kur rijamo nopirkt.

 9. Blaumaņa ielas trotuāra bruģītis aizaug ar zālīti. Ceļa malas slauka, bet bruģis aizaug. Nav pilsētā saimnieka.

  5
  1
 10. Pārvaldes vadītāj, kāpēc no daudzdzīvokļu un privātajām mājām vairs nevar izvest bioloģiskos atkritumus ?? Vai tiešām žēl mēnesī 2 reizes no iedzīvotājiem savākt vecos zarus, augus utt. Tas viss veicinās tikai nekārtības rašanos pilsētā un jaunus nesakoptus dzīvžogus.

  12
 11. Bruģētais celiņš uz Lejassrradiem kārtībā jāuztur Latvijas valsts ceļiem. Kādi nu tās iestādes saimnieki ir, tāds arī celiņš!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.