Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbeniete jautā: kam jāmaksā par klaiņojoša kaķa sterilizāciju?

Ilustratīvs foto: “Pexels.com”.

“Gulbenē izglābu kaķi, kuru, kā man likās, pie veikala “Maxima” trenkājot nomocīja bērni. Atnesu kaķi mājās. Tā ir kaķenīte. Nebūs labi, ja apbērnosies, tāpēc sāku pašvaldībai taujāt pēc palīdzības. Sapratu, ka palīdzēt nevar – lai pati es nesot pie veterinārārsta uz sterilizāciju. Vai man jāmaksā par klaiņojoša kaķa sterilizāciju?” ar šādu jautājumu “Dzirksteles” redakcijā vērsās kāda gulbeniete no Bērzu ielas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dzīvnieku aizsardzības biedrības “Ķepaiņu draugu klubs” vadītāja Ira Žeigure sacīja – ir informēta, ka kāda sieviete ar šādu jautājumu ir vērsusies pašvaldības policijā. I.Žeigure paskaidroja: “Sieviete pažēloja kaķi, atnesa mājās, pabaroja. Tagad viņai pašai vajadzētu dzīvnieku nest uz sterilizāciju pie veterinārārsta. Tas ir jāizdara pašai! Ir iepriekš jāsazinās ar veterinārārstu, jāizskaidro situācija, jāsarunā konkrēta diena un laiks operācijas veikšanai un jāaizgādā kaķis uz operāciju. Biedrība pēc tam samaksās ārstam par darbu, apmaksājot rēķinu. Sievietei arī vajadzētu pašai parūpēties par kaķa atlabšanu pēc operācijas.”

Biedrības vadītāja arī piebilda – ja esam dzīvnieku draugi, tad izdarām kaut ko šo dzīvnieku labā līdz galam un uzņemamies atbildību!

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.