Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbeniete jautā: kāpēc dzīvojamajā masīvā ir basketbola grozs?

Foto: Gatis Bogdanovs.

“Dzīvojot Nākotnes ielā Gulbenē, gribētos, lai pēc pulksten 22.00 apkārtnē kļūtu klusāk un cilvēki savos dzīvokļos varētu atpūsties. Agrāk šajā ziņā bija lielāka kārtība, taču tagad, šķiet, neviens vairs neseko līdzi notiekošajam,” “Dzirkstelei” saka gulbeniete Līga Jogure.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Un viņa konkretizē: “Pretenzijas ir tieši par basketbola grozu, kurš atrodas rotaļlaukuma teritorijā. Gribētos, lai tas grozs tiktu noņemts. Cauru dienu un arī vēlās vakara stundās tur blaukšķ bumbotāji. Garām iedama, esmu aizrādījusi: “Bērni, jums pulksten 22.00 būtu jābūt mājās.” Jau agrāk esmu vērsusi policijas uzmanību uz trokšņošanu vakara stundās Nākotnes ielas rotaļlaukumā. Tad tur bija parādījies uzraksts, ka ļauts darboties līdz pulksten 22.00. Vēlāk tas uzraksts pazuda. Un bumbošana notiek arī vēlos vakaros. Ir taču basketbola grozi stadionos un pie sporta centra! Kāpēc vēl basketbola grozam jābūt arī Nākotnes ielas dzīvojamajā masīvā?”

Gulbenes novada pašvaldības policijas priekšnieks Mārtiņš Didrihsons-Linards “Dzirkstelei” šajā sakarā stāsta: “Reiz jau bija ieteikums noņemt basketbola grozu Nākotnes ielas masīvā. Pilsētas pārvalde tam nepiekrita. Vecākiem ir jāseko līdzi saviem bērniem. Kopumā – būtu labi, ja pēc pulksten 23.00 tiktu nodrošināts naktsmiers. Taču, piemēram, skaļas “disenes” nedrīkst traucēt citiem iedzīvotājiem arī dienas laikā. Būtiski, vai traucē vairāk nekā vienam iedzīvotājam. Ja naktī kāds spēlē bumbu, var izsaukt policiju. Darbdienās pašvaldības policija pēc pulksten 22.00 gan nestrādā un zvanīt pašvaldības policijai nav jēgas. Jāzvana Valsts policijai uz 110, kura reaģēs. Izņēmums ir vienīgi piektdienās, sestdienās un svētdienās, kad pašvaldības policija strādā visu dienu un naktī līdz pulksten 5.00. Tad var zvanīt mums uz tālruni 29297818.”

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (18)

 1. Tik ilgi kamēr sabiedrībā būs šādas pukstētājas pensionāres, mēs purvs Gulbenē netiksim uz priekšu. Jautājumu varēja adresēt arī bērns: Kāpēc dzīvojamā masīvā pensionāres iebilst pret bērnu rotaļām?
  Come on, priecājaties, ka nesēž telefonos! Vēlaties bērniem liegt bērnību?

  32
  15
 2. Es pilnīgi saprotu arī šito pensionāri. Ja jums cauru dienu jāklausās kas notiek bērnu laukumā un vēl vakarā, patiešām pašam jumts var aizbraukt.It sevišķi ja dzīvoklim visi logi uz laukumu-miera nebūs kamēr neaizies mājas. Bet ir tādi indivīdi kuriem vēl gribās panirgaties nu tad jūtu līdzi tiem cilvēkiem kas to pacieš.

  16
  12
 3. Kur tu dzīvo?! Pēc komentāra domāju,ka ne Nākotnes ielā. Tā bumbošana traucē visiem,ne tikai pensionāriem. Ir vasara,visiem ir vaļā logi,kādēļ pēc darba vakarā vismaz mājās nevarētu būs klusums un miers,galu galā plkst 22:00. Kur ir jāatrodas bērniem pēc plkst 22:00 līdz 16 gadu vecumam??

  14
  4
 4. Nu bet kādi varianti? Tie bērni taču mūsu pašu gulbeniešu. Kur tad tiem bērniem likties? Tàpēc jau tur ir bērnu laukums, lai viņi tur darbotos, jā un arī bumbu spēlētu. Šitie pukstētāji laikam paši ir aizmirsuši, ka kādreiz bija mazi. Un arī bērnu un mazbērnu ar nekad nav bijis.

  28
  8
 5. Ja gribas klusumu, tad jāpārvācas uz laukiem.
  Varbūt pie pansionātiem nespēlē basketbolu vēlu vakaros?

  21
  12
 6. Tikpat labi – kāpēc dzīvojamā masīvā ir bērnudārzs? Skaļi taču. Novākt bērnudārzu 😂

  16
  12
 7. Gaidu nākošo jautājumu – kāpēc daudzstāvu māju pagalmos ir bērnu laukumi, vai nepietiek ar bērnu dārza laukumiem, bērni skaļi spēlējas….. Ieteiktu sūdzības autorei pārvākties uz Šveici – tur viss ir ļoti klusi- suņi pat nerej, un vīrieši čurā sēdus….

  14
  10
 8. Tak to troksni grozs rada 🤔 nez ja noņems tiešām būs klusāk??? Jeb tad garāmgājēji skaļi soļos pa ielu

  6
  4
 9. Nu nav tā kā ka tur baigi dauza to bumbu.nesezat pie loga un nenorejat visu kas kustās. Uzgriežat skaļāk tv un bus ok.izejat tad ara un aizrādat tiem bērniem nevis caur dzirksteli pukstat.

  7
  7
 10. Mums ir stadioni, sporta skolas un tt laukumi. Tad tur arī bumbojam. 10 min gājienā no jebkuras vietas pilsētā. Tikai nelaime tāda ka stadioni nav pieejami parastiem bērniem. Skumīgi.

  12
  3
 11. PenšuBieds—nostrādā tu garu mūžu, tad redzēsim kāda tev būs veselība, nervu sistēma utt. Un lai dzīvotu laukos ir smagi jāstrādā, ne katrs pensionārs to var.

  8
  2
 12. Varbūt visus spēļu laukumus likvidējot.šūpoles jau ir novāktas Spārītes parkā viena diena gāju pa Gulbīšu parku tur traktors smuki aizveda atkal vienas šūpoles.labāk ir visu aizvākt.ja jūs arī salauztās aizvedāt tad lūdzu uzstādīt jaunas ir taču vasarā bērni tai parkā reizēm stāv rindā vai vispār iet prom jo nav vērts gaidīt.

 13. Man pie mājas ir divi koki kuros bieži ķērc, būs jāsūdzas Dzirkstelei.

  2
  1
 14. Nu traki arī laukos! Dzīvoju viensētā. Un iedomājieties tik! Te vakarā pēc 22iem iedrošinās klabināt stārķi, griezt griezes, kurkstēt zaļās vardes, ūjināt pūces, pogot lakstīgalas, kūkot dzeguzes! Un ap 23ijiem uz lauka ierodas traktors ar miglotāju. 🙂

  5
  1
 15. Vairāk traucē tie dunduki kas braukā ar mopēdiem pa Gulbeni vakaros.

 16. Būtu jauki dzirdēt no šīs sievietes arī kādu risinājumu, nevis tikai izteikto negatīvo piezīmi un gaidīt no citiem cilvekiem risinājumu. Personīgi uzskatu, ka labāk, lai viņi spēlē bumbu, nevis kaut ko demolē vai sēž kādā mobīlajā ierīcē.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.