Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbeniete vērš uzmanību uz nedrošajām iekārtām rotaļlaukumā Nākotnes ielā

Gulbeniete, divu meitu māmiņa Ineta Drozdova pagājušajā piektdienā aicināja “Dzirksteli” uz bērnu laukumiņu, kurš atrodas Nākotnes ielā, lai paustu savu sašutumu par savu laiku nokalpojušajām un nu jau arī atsevišķām rotaļu iekārtām, kas kļuvušas bīstamas bērniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Atnācu šeit ar meitiņu, lai parotaļājas, bet vairs nenākšu,” savu sašutumu pauž māmiņa un rāda “Dzirkstelei”, ka solu vietā no zemes ārā rēgojas vairākas skrūves. “Bērni te skraida. Vēl kāds savainosies,” viņa satraucās.

Foto: Gatis Bogdanovs

Iekārtas rotaļlaukumā savu laiku tā nokalpojušas, ka viena gāžas zemē, jo nopuvušas “kājas”. Galda tenisa galdi arī ir nolietoti. “Vai tiešām nav domāts atjaunot, pielabot? Bet nu visbīstamāk tās izlīdušās skrūves, kas rēgojas no zemes solu vietā. Ja ierīko rotaļlaukumu, to taču vajag pēc tam arī uzturēt kārtībā!” uzskata I.Drozdova.

Vakar, 4.jūlijā, “Dzirkstele” sazinājās ar Gulbenes novada pašvaldības izpilddirektori Antru Sprudzāni, kura pēc laikraksta telefona zvana operatīvi noreaģēja uz šo sūdzību. Ar labiekārtošanas iestādes starpniecību bīstamās skrūves tika demontētas. “Pati arī aizbraucu apskatījos – to vairs nav. Saprotu, ka ap iekārtām, kuras nav drošas, ir novilktas norobežojošās lentes, bet cilvēki tās norauj. Arī tagad ir apvilktas. Nākotnē ir plānots šajā rotaļlaukumā mainīt iekārtas,” saka A.Sprudzāne.

– Inita Savicka

Foto: Gatis Bogdanovs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

 1. Lauž jau lielie bērni skolas vecāko klašu rupuči. Vajadzētu ierīkot video kameras tad arī attieksme būtu savādāka. Cerēsim uz pozitīvu iznākumu.Ar cerību par gaišāku nākotni kā nekā Nākotnes iela:)

  3
  1
 2. Uz šo laukumiņu neeju jau apmēram 2 gadus. Jau tolaik likās gana nedrošs šis laukumiņš.. Tieši attēlā redzamā konstrukcija.. : /

  1
  1
 3. Citās novada pašvaldībās, joprojām padomju laika spēļu laukumi ar kuriem jāsadzīvo. Neviens nesūdzas, tikai uzrauga bērnus, te “jauns” laukums un problēmas, uzreiz dzirkstelē. Pilsēta, svarīgāka kā pagasti, tas jau sen skaidrs.

  1
  3
 4. Nākotnē ir plānots šajā rotaļlaukumā mainīt iekārtas,” saka A.Sprudzāne.

  Un kad tā “nākotne” pienāks? Laukumiņš apvilkts ar lentām, ej un iestāsti bērnam, ka nevar tur vairs iet.
  Gulbene.lv aplikācija tiku rakstījusi jau sen sen par salūzušajām šūpolēm, bet manas sūdzības tik dzēsa.

  3
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.