Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenietei problēmas rada aizsērējusi caurteka

Pieradusi ar visu tikt galā, paļaujoties tikai uz savu spēku, bet nu vairs nevar. 84 gadus vecā gulbeniete Ināra Pokule savā vārdadienā saņēma dāvanu no pašvaldības – pilsētas pārvalde solīja izskalot notekcauruli grāvī, lai privātmājas teritorijā nekrātos liekais ūdens. Foto: Gatis Bogdanovs.

Nosprosotas notekcaurules dēļ Gulbenes ārējās kanalizācijas grāvī 12.maijā problēmas bija radušās ģimenes mājas pagalmā Līkajā ielā 30A Gulbenē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstelei” par to sūdzējās šajā mājā dzīvojošās 84 gadus vecās Ināras Pokules dēls Guntars. Notekūdeņi nelāgi smakojot, pludojot notekā. Viņš arī bija sašutis par saklausītajām atrunām pilsētas pārvaldē: ja aizsērējums notekā ir privātajā teritorijā, pašiem jāveic tīrīšana.

Kad “Dzirkstele” sazinājās ar pilsētas pārvaldes vadītāju Gintu Āboliņu, viņš atbildēja – pārvaldes darbinieks ir apsekojis situāciju, tikšot veikta aizsērējušās/nosprostotās caurtekas skalošana.

Arī “Dzirkstele” devās apsekot situāciju dabā. I.Pokule pretī iznāca, turoties pie nūjiņas, un teica – kad bijusi stiprāka, pati ar visām problēmām tikusi galā. Ja vajadzējis, arī grāvi un caurteku iespēju robežās saviem spēkiem iztīrījusi. Tagad vairs nevar. Viņa stāstīja – notekgrāvis aiztek zem Līkās ielas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

I.Pokule sacīja – māja, kurā dzīvo, ir veca. Ar ūdeņiem tur sen ir problēma. Privātajā teritorijā ir ne tikai notekūdeņu aka, bet arī dzeramā ūdens aka. Jau labu laiku no tās ūdens pārtikai smelts netiek, jo esot netīrs. Dzeramo ūdeni I.Pokule pērkot veikalā.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (6)

 1. Tas nav tikai šajā vietā, problēmas ir arī citur. Iedzīvotāji mēģina tikt paši galā, vai arī pludo. Novadā ir visādas nodaļas un dienesti, algas milzīgas, jēgas nekādas. Apsekojiet akas, iztīriet. Par ko tiek iekasēts NĪN un kur tas paliek ?

  20
 2. Trallallā, trallallā…. Kam tie īpašumi, tam tā bēda un atbildība. Nevar pavilkt, tad kā ārzemēs – uz veco ļaužu māju. Lai dzīvo, kas par savu īpašumu var parūpēties!

  2
  12
 3. Kārtējā lupatlaša-komunisma domāšana. Visu mūžu notrallināt un nomirt plikam un nabagam. Ja kāds ir spējis nopelnīt īpašumu – noteikti jāatņem!
  Starp citu, ārzemēs parasti mājas īrē nevis pērk.

  4
  2
 4. Kāpēc dēls un divi spēcīgi mazdēli-zemessargi nevar omei palīdzēt. Kāpēc ģimene nepalīdz omei!

  12
  2
 5. Katram ir jādara savs darbs. Tā nu ir, iesāksi darīt, darīsi visu laiku, pat ja nespēsi.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.