Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenietei raizes ar aizķērušies ierakstīto vēstuli

Foto: no privātā arhīva.

Gulbeniete Nadežda Toma vērsās “Dzirksteles” redakcijā ar savu bēdu stāstu par to, kādas problēmas piedzīvojusi, sūtot radiniekiem uz Norvēģiju ierakstītu vēstuli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vēstulē bijis ievietots dokuments, taču paredzētajā termiņā Norvēģijā pie radiem vēstule nav nonākusi. N.Toma devusies uz Gulbenes pasta nodaļu, no kuras ierakstītā vēstule izsūtīta. Labi, ka bija saglabājusi čeku par pastā veikto darījumu. Atklājies, ka uz čeka uzrakstītajā adresē – ielas nosaukumā – ir kļūda. Pasta darbiniece arī noskaidrojusi, ka tāpēc vēstule atrodas šķirotavā Rīgā.

VAS “Latvijas Pasts” Gulbenes nodaļā “Dzirkstelei” apstiprināja – tāds gadījums bijis, kliente ar pretenzijām ieradusies pie pastnieces, kura bija viņu iepriekš apkalpojusi. Kļūda noskaidrota un izlabota.

Piebilstams, ka šajā gadījumā kliente, ja ir prasmīga interneta lietotāja, pati varēja “Latvijas Pasta” mājaslapā izsekot savam sūtījumam un redzēt, kur tas atrodas, cik tālu ir aizceļojis. Labi arī, ka kliente tika saglabājusi darījuma čeku un tāpēc varēja “Latvijas Pastā” pie darbinieces Gulbenē noskaidrot, kas ir par vainu un kā labot situāciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

N.Toma aicina arī citus “Latvijas Pasta” klientus turpmāk uzmanīties un rūpīgi izlasīt, kas ir rakstīts darījuma čekā un vai tur nav ieviesusies kļūda. Tas ir svarīgi, lai sūtījums laikus sasniegtu adresātu.

– Diāna Odumiņa

Pārdzīvojumi par laikus Norvēģijā nenogādātu vēstuli. Šajā konkrētajā gadījumā kļūdu tika pieļāvusi pasta darbiniece. Vaina bija kļūdaini ievadītos datos darījuma čekā: burta “S” vietā adresē bija ierakstīts burts “A”. Foto: no personiskā arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

 1. Baigi labi.Samaksa par pakalpojumu un vēl pašai būtu jaizsekojuso kur vēstule atrodas.Bezkauniga atbilde.Varbūt man pašai vajadzētu piegādāt? ??

  13
  2
 2. Labdien Esmu novērojusi jau labu laiku , kā mums vietējo laikrakstu piegādā jauna pastniece. Viss jau būtu labi , jauniem cilvēkiem darbs vajadzīgs, bet ja man laikrakstu piegādā pulkstens 20.00 Piedodiet , tas man nešķiet Normāli, jo cik zinu šādu darbu var izdarīt līdz 17.00.Saprotu , kad jauns skuķis ar kājām iet nevēlas ,tad aiziet mājas sagaida draugu no darba un tad vakarā steidz izvadāt avīzes

  8
  1
 3. Ar Latvijas Pastu galīgi vairs nav labi. Telefoniski sazināties var tikai ar Centru. Un tad sākas runu plūdi, solījumi atzvanīt..utt. Runa ir par nepiegādātām ierakstītām vēstulēm un aicinājumiem pilsētas teritorijā. Kā teritoriju apkalpojošais pastnieks “izkrīt no ierindas”, tā – gaidi problēmas. Ar adresēm un pastkastītēm viss kārtībā, tik ar aizvietotājiem reizēm gan ne. Tas tiešām ir plus – ka sūtījumam var izsekot. Bet tad tomēr jāzin sūtījuma Nr. , kas ir pie izsūtītāja, sameklēt to un doties pasta nodaļu, un Paldies ! par uz vietas esošo darbinieku atsaucību. Ļoti ērts pakalpojums pēdiņās sanāk. Lai dzīvo pakomāti!

  11
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.