Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenietei rūp Eiropas dārza izskats pilsētā

Vēl nesen Eiropas dārzā Gulbenē bija vērojamas aizaugušas vietas. Labiekārtošanas iestāde, kā noskaidrojusi “Dzirkstele”, atbild par šo vietu pilsētā un veic kopšanu. Šoreiz tas darīts mazliet vēlāk nekā citos gados. Foto: iesūtījusi “Dzirksteles” lasītāja

“Kam jāsakopj Eiropas dārzs Gulbenē?” šādu jautājumu no gulbenietes, kura vēlējās būt anonīma, “Dzirkstele” kopā ar fotoattēliem saņēma pagājušās nedēļas nogalē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par savu jautājumu un nepieciešamību iegūt atbildi sieviete laikrakstam atgādināja arī 10.martā. Attēlos redzama aizaugusī Eiropas dārza teritorija, kas atrodas uz pašvaldības zemes Brīvības ielas malā netālu no luterāņu baznīcas.

“Dzirkstele” par situāciju informēja pilsētas pārvaldes vadītāju Gintu Āboliņu. 11.jūnijā, sazinoties ar pašvaldības Īpašumu pārraudzības nodaļas vadītāju Kristapu Daukstu, “Dzirkstele” saņēma atbildi, ka labiekārtošanas iestādes darbinieki 10.jūnijā ir veikuši pļaušanu Eiropas dārza teritorijā.

Eiropas dārzs Gulbenē ir pašvaldības iniciatīva, tāpat kā bērnu rotaļlaukuma izveide šajā vietā un plākšņu celiņu seguma nomaiņa pret bruģi. Tas viss ir paveikts pirms deviņiem gadiem. Tika iestādīti koki un krūmi, kas raksturo Eiropas Savienības dalībvalstis. Eiropas dārza izveidi organizēja labiekārtošanas iestādes toreizējā vadītāja Ligita Miezīte.

Vēl nesen Eiropas dārzā Gulbenē bija vērojamas aizaugušas vietas. Labiekārtošanas iestāde, kā noskaidrojusi “Dzirkstele”, atbild par šo vietu pilsētā un veic kopšanu. Šoreiz tas darīts mazliet vēlāk nekā citos gados. Foto: iesūtījusi “Dzirksteles” lasītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (6)

 1. Interesė arï par teritorijas sakopśanu pie bijuśă veikala”Gauja”.
  Gadiem ilgi zăli neviens nepļauj,vecas puķu kastes,kas ieauguśas zălė.
  Kam pieder śï teritorija?
  Pilsėtas seja,kad iebrauc Gulbenė.

  13
 2. Tak tagadējai vadībai pilnīgi vienalga…tik lako nagus un darbojas otrā darbā,nevis veic tiešos pienākumus…lai gan..pat nesaprot,kas ir jādara..skumji kad tādu iestādi izputina..

 3. Tad, kad pilsēta bija pilna ar iedzīvotājiem un bērniem, dzīvojām bez visa kā. Tagad pilsēta sakopjas, bērnu rotaļu laukumi, sporta laukumi, skvēri un parki ir un būs labiekārtoti, viss pa smuko, tik lietotāju palicis pārāk maz. Bēdīgi….
  Eiropas dārzā nezāles rotaļu laukumā neaugtu, ja pa to darbotos bērni, vispār cilvēki tur nav redzēti- ne lieli, ne mazi. Pilnīga aizmirstība, nevienam nav vajadzīgs. Bet tas plikais laukums tagad izskatās pievilcīgs un kļūs arvien skaistāks.

  1
  1
 4. Tāds Eiropas dārzs tur var būt, lai tā vieta daudzmaz pēc kaut kā izskatītos, bet negaidiet, ka tur bērni ies spēlēties. Tur tak apakšā ir pilns ar seniem kauliem. Nāves klātbūtne pa gabalu jūtama. Ļoti neomulīga vieta, ļoti.

 5. Te jau atkal redzam, kas notiek, kad pie varas ir sazin kas, tikai ne gulbenieši. Gulbenieši izvairās no tās vietas, it sevišķi tumšajā laikā, un nekad neplānotu tur parku ar bērnu rotaļlaukumu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.