Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenietis aicina trotuāra dēļ necirst skaistākās liepas Gulbīšu parkā

Foto: Diāna Odumiņa.

Trotuāra būvēšanas dēļ Gulbenē necirst skaistākās liepas Gulbīšu parkā, O.Kalpaka ielas tuvumā – ar šādu ierosinājumu “Dzirksteles” redakcijā 1.februārī vērsās gulbenietis Artūrs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš aicināja izstaigāt parku un apskatīt, viņaprāt, saudzējamās liepas. Artūrs sacīja – labprāt būtu piedalījies Gulbīšu parka rekonstrukcijas un plānotās koku ciršanas sabiedriskajā apspriešanā, taču nav zinājis un palaidis šo pasākumu garām. Artūrs sacīja – ir iespējams uzbūvēt ietvi, iekļaujot tajā skaistākos kokus.

Apskatot publiski pieejamos dokumentus, šķiet, ka par Artūra norādītajām divām liepām ar pamatīga resnuma stumbriem bažu nav. Taču vēl tuvāk O.Kalpaka ielai zāģēt liepas ir paredzēts. Kopumā pieci šīs sugas koki tiks nozāģēti tieši tāpēc, ka traucē gājēju celiņa izbūvei. Tajā skaitā ir liepas, kuru stumbru apkārtmērs ir 60, 55 un 50 centimetri.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

 1. Kas tur labs vinos ir? Vidus jau 100% ir sapuvis tik jagaida kad pasi kritis gar zemi

  5
  3
 2. Celiņu nevar būvēt ar līkumu? Cirst un cirst. Un pārdot. Katrs koks ir bagātība un vērtība, kas vasarā dod ēnu un gaisu. Kas tas par parku bez kokiem?

  3
  1
 3. Dīvains projekts “Parks bez kokiem” , laukums suņu staidzināšanai, kur suņus neviens nestaidzina, nu tas jau izskatās pēc Gulbenes, vai varbūt projektu vajag pārstrādāt un uzlabot, lai nav kārtējais “projekts” ķeksīša pēc

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.