Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenietis vērš uzmanību – Ozolu ielā apskādēts ozols

Ilustratīvs foto: Pārsla Konrāde.

“Varbūt kāds var nodot ziņu ietvju tīrītājiem Ozolu ielā Gulbenē. Pret numuru 17 nopietni apskādēts ozols. Vasarā arī iegriež mizā, bet te jau skarta koksne. Pirmo reizi ozols ievainots tik dziļi. Uzmanīgāk!” šādu e-pasta vēstuli “Dzirkstele” saņēma pagājušajās nedēļas piektdienā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” sazinājās ar Gulbenes labiekārtošanas iestādes vadītāju Sandi Sīmani, kurš saka: “Man nav informācijas par to, kāds ir attiecīgā koka bojājuma cēlonis. Man arī nav informācijas par to, ka koka bojājums būtu radies Gulbenes labiekārtošanas iestādes darbinieka darbības rezultātā. Gulbenes labiekārtošanas iestāde ceļus (brauktuves daļu) netīra, tikai ietves un atsevišķus laukumus, kā, piemēram, stāvlaukumu, kas atrodas Ābeļu ielā 8.”

Savukārt interesējoties, kā veicas tagad ar sniega tīrīšanu – cik labiekārtošanas iestādei resursu, S.Sīmanis stāsta, ka attiecīgo darbību veikšanu plānots nodrošināt ar piecām tehnikas vienībām, faktiski patlaban darbojas četras tehnikas vienības sakarā ar piektās tehnikas vienības tehnisko apkopi. Ietvju uzturēšanu ziemas periodā nodrošina 10 sētnieki, 3 traktortehnikas vadītāji, kā arī 2 tehniķi. Tāpat noteiktu darba apjomu veic pagaidu algota sabiedriskā darba veicēji un sociālā pabalsta saņēmēji. Katram darbiniekam ir noteikta sava atbildības teritorija, par kuras tīrību viņš ir atbildīgs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (10)

 1. Ozols apskādēts tieši ietves pusē attiecīgajā augstumā. Pirms atbildēt, c.Sīmanis varēja paskatīties uz vietas, par ko ir runa. Protams, cilvēkiem ir ko darīt. Arī ārpus darba pienākumiem rūpēties, lai Ozolu ielā ozoli zaļo un aug. Redzams, protams, ka ne jau tīši tas noticis. Varbūt darba apjoms ir par lielu, tapēc rodas steiga? Bet sēžot krēslā par to grūti spriest. Ne?

  14
  4
 2. Pirms ko prasīt, varēji arī nobildēt un pievienot foto savam e-pastam. Vēl jautājums. Kāda velna pēc, ārpus darba pienākumiem, man būtu jārūpējas par to, lai Ozolu ielā ozoli zaļo un aug, nevis, piemēram, jāpavada laiks ar ģimeni u.t.t.? Kad ap Palienu ceļš bija ozolos, daži n-tās reizes ar auto līdz koksnei tika bojāti. Un nekādu problēmu, viss saauga. Ozoli ir stipri, ne velti pie tiem latvieši senatnē spēku smēlās. Tā kā droši vari ņemt lāpstu un no ietves puses notīrīt sniegu ap saviem ozoliem. Tad tie zaļos un augs, katru dienu Tev klanīsies, ar lapām šalks: “paldies, paldies”. Citu variantu nav 🙂

  8
  5
 3. Kļūdies. Pilnīgi nekāda sakara ar labiekārtošanu. Vienkārši nepatīk, ka no mušām ziloņus taisa….

  4
  1
 4. Labiekārtošanas iestādes vadītājs varētu paskaidrot- vai tiešām šajā sniegotajā laikā sniega tīrīšanas tehnikai ir jāaizšķūrē piebraucamie ceļi uz mājām. Ceļos agri, notīru, pamostas labiekārtošana un visu aizber!

 5. Vai labiekārtosanai ir vadītājs? Ir mazizglītots ieliktenis, kuru domei nebija kur likt, bet ne vadītājs!

  4
  3
 6. Īsti latvieši, ka tik otru apcelt un nodir…
  Varbūt mazāk sēžat interneta un ejat tīrīt sniegu ap savu māju savu stāvvietu. Nedomājiet sev nervus ar to kas kam ko ir vai nav iztīrījis. Ziema tikai sākusies. Saudzējiet savus nervus dīvānā sēdētāji.

  5
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.