Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Ir sanācis pārpratums, gulbeniete lūdz tikai uzlikt mājai jumtu

Foto: Gatis Bogdanovs

“Dzirksteles” redakcijā vērsās daudzdzīvokļu nama Līkajā ielā 22, Gulbenē, iedzīvotāja Gunta Irša ar savu problēmu – mājai jāmaina jumts, bet to neizdodas izdarīt.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Es biju “Gulbenes Energo Servisā” (“GES”), jo man ir sasāpējusi problēma, un tas ir mājas jumts. Prasīju, lai uzliek mājai jumtu. Mājai ir uzkrājums vairāk nekā 4000 eiro. Mājā ir četri privāti dzīvokļi. Bija sasaukta sapulce, ierados es un vēl viena sieviete, bija arī pārstāvji no “GES”. Runājām par to, ka mājai ir uzkrājums, lai uzliek mājai jumtu. Un, ja pietrūkst šo uzkrāto 4000 eiro, mēs esam ar mieru piemaksāt. Tagad, 18.septembrī, man atnāk anketas lapa par izlemjamajiem jautājumiem saistībā ar māju Līkajā ielā 22 – jaunas pilnvarotās personas ievēlēšanu. Viņi grib ievēlēt mani par mājas pilnvaroto personu, bet es to nevēlos! Esmu vecs cilvēks, nespēju uzņemties tādas saistības un atsakos pat aizpildīt šo anketu. Mums mājas vecākā nav, un mani grib ielikt par mājas vecāko. Es kategoriski atsakos! Es tikai lūdzu uzlikt jumtu,” stāsta G.Irša.

SIA “Gulbenes Energo Serviss” skaidro: “2023.gada 13.septembrī norisinājās dzīvojamās mājas Līkajā ielā 22, Gulbenē, kopsapulce. Kopsapulcei bija informatīvs raksturs, jo nebija kvoruma, taču tika diskutēts par pārvaldīšanas tiesību pārņemšanu un pilnvarotās personas ievēlēšanu. Iedzīvotāji un G.Irša (viņai klātesot) izvirzīja par pilnvaroto personu G.Iršu un nolēma, ka “GES” sagatavos aptaujas lapas par minēto jautājumu, ko “GES” arī izdarīja. Iedzīvotāji vienojās, ka jumta segumu nomaiņai turpinās krāt naudu un pēc pilnvarotās personas ievēlēšanas vērsīsies “GES” par aptuvenās jumtas seguma nomaiņas tāmes sastādīšanu. “GES” norāda, ka dzīvokļu īpašnieku kopība var pārņemt pārvaldīšanas tiesības un apzināt citus pakalpojuma sniedzējus, kas par 4000 eiro var veikt jumta seguma maiņu, jo “GES” par šādu summu to nevar nodrošināt.”

Foto: Gatis Bogdanovs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.